Premiéra dokumentu o Martinu Haškovi se blíží! Nabízíme vám trailer

Fotbalový trenér Martin Hašek bude mít svůj dokument. Ten se točí od roku 2018 a ujala se ho dvojice Petr Tomášek – Adam Kvita. Ta nyní odhalila trailer, celé dílo bude veřejnosti představeno za pár týdnů.

„Společně s Adameme Kvitou jsme už v roce 2018 začali dělat na dokumentárním filmu o Martinu Haškovi. V tu chvíli působil jako trenér Bohemky, kde jsem tehdy nastoupil jako tiskový mluvčí. Díky tomu tak v tomhle filmu uvidíte mj. vzácné záběry z tréninku, z předzápasového proslovu a dokonce uvidíte a uslyšíte i koučink trenéra Haška přímo při ligovém zápase.

Ať už trenéra Haška máte rádi, nebo ne, tak se mu musí uznat, že nikdy nemluvil ve frázích. Věříme proto, že film o jeho životě, hráčské i trenérské kariéře vás bude bavit!

Dojde i na vyrůstaní po boku legendárního Dominika Haška, či na unikátní trénování dvou synů v prvoligovém mančaftu, atd.,“ prozradil Petr Tomášek.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Ideální doba na dokument. Snad se z něj dozvíme proč se někomu s pověstí slušného chlapa, podařilo vychovat tak křivého syna.

  2. Druhý dokument by mohl být o tom,jak mladej Marťas odhalil amatérsky řízenou Spartu skupinou rádoby fotbalových kapacit světového formátu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.

Makhmud Muradov vs. Andrew Sanchez: Preview a tipy na sázení

Makhmud Muradov za sebou má již dva zápasy v UFC, oba však absolvoval v roce 2019. V minulém roce měl smůlu, ze čtyř domluvených zápasů nevyšel ani jeden. Chuť si tedy bude chtít napravit letos, první souboj jej čeká již za pár dní. Zápasit bude s Andrewem Sanchezem. Na co vsadit?