Předražené SBC hráčů Malcuita a Lukebakia, vyplatí se jedna z nich?

Druhý den a druhá SBC s Belgičanem. Tentokrát se ale rozhodně kartu nevyplatí stavět, jelikož za jeho cenu najdeme několik lepších hráčů. Druhá SBC se vyplatí o něco více, Malcuitovu kartičku dostanete za 86 rated squad.

První karta, jenž včera spatřila světlo světa je ta Dodiho Lukébakia. Jako celek nevypadá vůbec zle, když se však podíváme na cenu, zjistíme, že ji nemá cenu stavět. Musíte za ni totiž odeslat hráče v hodnotě 150 tisíc.

93 rychlost je výborná, podobně jako střela 84. Nahrávky – 76 nejsou ideální, na hrot to však stačí. 87 na driblinku, čtyři hvězdy na slabou nohu a i triky posouvají tuto kartičku o level výše, za svou cenu ale rozhodně nestojí.

To karta Malcuita z Neapole se v poměru cena/kvalita jeví lépe, i tak se dle mého názoru nevyplatí. Musíte za něj odeslat 86 rated squad v hodnotě okolo 140 tisíc, což je jednoduše moc. Navíc je malý, což je v obraně nevýhoda.

Rychlý je dost – 90, má i slušné nahrávky – 80. 85 driblink je na pravého beka famózní, to bránění – 81 a síla 80 už ne tolik. Špatný výskok – 76 a reakce – 80 jen potvrzují, že se za jeho cenu nevyplatí.

Podtrženo, sečteno obě dvě karty vypadají dobře, za svou cenu se ale rozhodně nevyplatí. Místo Dodiho můžete koupit kupříkladu základní kartu Wernera, která je desetkrát levnější a stejně dobrá, místo Mailcuta pak Cancela nebo Walkera, kteří také vyjdou levněji a jsou dobří.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..