Reklama

Právník Kamary varoval fanoušky Rangers před cestou do Prahy, ti mezitím poničili autobus Lyonu

Fanoušci Rangers si v týdnu neudělali zrovna dobrou vizitku. Během utkání Rangers s Lyonem posprejovali autobus hostujícího týmu. Zajímavé na celém incidentu je to, že právník Kamary zrovna varoval tyto příznivce Rangers před pražskými fanoušky.

Právník Glena Kamary Aamer Anwar varuje příznivce Rangers před cestou do Prahy. Pražské fanoušky označil za velmi nebezpečné.

„Bude to nebezpečné pro hráče a fanoušky. Myslím, že je to opravdu riskantní. Bál bych se o fanoušky, kteří by jeli bez lístků. Nemá cenu riskovat na vlastní pěst. Pěkný výlet by se mohl zvrhnout v tragédii.

Mám podezření, že ti ultras by vyhledávali fanoušky Rangers, kteří by neměli šanci. Nejlepší, co mohou udělat, je zůstat v bezpečí doma,“ uvedl Anwar pro britská média.

Anwar se totiž obává pomsty slávistických fanoušků za již dobře známý incident z Rangers. Fanoušci Rangers se však nyní neukázali zrovna v dobrém světle.

Při utkání Rangers s Lyonem posprejovali autobus hostujícího týmu. Na autobusu pak nechyběly fráze jako “RFC” nebo “Fuck Lyon”.

Na tento incident i slova právníka Kamary reagoval i Jaroslav Tvrdík, který si takové jednání nenechal líbit. „Absolutní ztráta soudnosti pana právníka, nebo jsou jeho vyjádření ukázkou nové skotské kultury? UEFA by opravdu měla varovat, ale před fans Rangers,“ napsal Tvrdík.

Zdroj: Twitter, CNN Prima News

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Stejně sem diváci nesmí ale kdyby přijeli ty normální praví Skoti ne ty zasranny poklekavaci tak si budem rozumět White live maters

  2. Ono je otázka kdo je dnes normální Skot. Za ministra vnitra si Skoti zvolili jakyhosi radikálního slimáka a je to tam teď pěknej teror proti bílejm. Celá normální Evropa by se tam měla jezdit pro výstrahu školit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené