Reklama

Právník Glena Kamary využil další možnosti se zviditelnit. Sparťanské děti nařkl z rasismu

Vypadá to, jakoby právník Glena Kamary Aamer Anwar využíval každé příležitosti, aby se alespoň trochu zviditelnil. Tento muž aktivně bojuje za vymýcení rasismu, avšak rasismus hledá i tam, kde žádný není. Stejně jako v zápase Sparty s Rangers.

Hráči Rangers jsou v České republice velmi neoblíbení, a tak zápas Sparty s Rangers patřil jistě k těm rizikovějším. Uzavření sparťanských tribun tak slibovalo hladký průběh utkání.

Sparta zákaz vstupu fanoušků na stadion využila k pozvání sparťanských dětí do 14 let, což posvětila i sama UEFA.

Nenávist zejména ke Kamarovi se však přenesla i na děti. Ty bučeli při každém dotyku Kamary s míčem, což si nenechal ujít ani právník fotbalisty Aamer Anwar.

“Doufal jsem, že zavření stadionu sparťanským fanouškům za rasistické urážky a pozvání deseti tisíců dětí bude znamenat, že Glen Kamara a ostatní černí hráči Rangers již nebudou muset čelit rasismu. Dnes večer tomu tak nebylo, když děti pokračovaly v tomto ostudném chování,” sdílel na Twitter Kamarův právník.

Zde nezbývá nic jiného, než se nad sdělením právníka Kamary pousmát. Anwar zkrátka využil další možnosti se zviditelnit.

Glen Kamara je prostě v Česku nenáviděnou osobou a barva pleti v tomto ohledu jistě nehraje žádnou roli. Bučení tak nebylo projevem rasismu, nýbrž to byla reakce na události z utkání Rangers – Slavia.

Zdroj: Twitter

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené