Spojte se s námi

Fotbal

Přátelák jako prostor pro náhradníky. Kdo by proti Maďarsku mohl naskočit v základu?

Českou reprezentaci po zpackaném duelu proti Albánii čeká přátelské utkání s Maďarskem. Prostor v základní sestavě by mohli dostat někteří náhradníci ze čtvrtečního duelu.

Publikováno

dne

Českou reprezentaci po zpackaném duelu proti Albánii čeká přátelské utkání s Maďarskem. Prostor v základní sestavě by mohli dostat někteří náhradníci ze čtvrtečního duelu.

Václav Jurečka

Když se na trenéra Šilhavého snesla kritika, proč už v 70. minutě vystřídal nejaktivnějšího Václava Černého, vysvětloval to tím, že na lavičce byli další kluci, kteří čekali na šanci.

A jedním z nich byl i Václav Jurečka, který do hry šel jako první právě za Černého. Proti Maďarsku si tak možná zahraje od začátku.

Získejte zdarma až 500Kč zdarma za regitraci

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Adam Hložek

Adam Hložek platil za největší talent českého fotbalu, v nové sezóně však jen vysedává na lavičce a ve třech Bundesligových zápasech odehrál dohromady jen 23 minut. A to ho stálo místo v základní sestavě reprezentace.

V přátelském utkání by však mohl dostat prostor od začátku i vzhledem k tomu, že Tomáše Čvančaru trápily lehké zdravotní problémy.

Michal Sadílek

Za srpen se dostal do ideální jedenáctky Eredivisie, v Twente se rozehrál do slušné formy. Proti Albánii však musel celý zápas sledovat, jak se na hřišti na jeho postu trápí Alex Král. Teď by se měli prohodit.

David Zima

Mladý stoper už se dokázal dostat do základní jedenáctky reprezentace, pak ho ovšem zabrzdilo zranění. Od nové sezóny už je konečně fit, i když toho ještě moc neodehrál. Právě přátelský zápas s Maďarskem je tak možností, jak mu dopřát trochu herní praxe.

Jindřich Staněk

Jiří Pavlenka, který odchytal duel s Albánií, určitě do přáteláku nenastoupí, šanci tak dostane jeden z dvojice Jindřich Staněk – Tomáš Koubek. Ukázat by se mělo na plzeňského brankáře, který v reprezentaci nikdy nezklamal.

Další hráči, kteří by mohli hrát v základu

Lukáš Masopust, Ondřej Lingr, Mojmír Chytil, Jaroslav Zelený, Patrizio Stronati.

Zdroj: Česká fotbalová reprezentace

Reklama

Oblíbené