Poznar a Fantiš zastupují Zlín v boji za nošení roušek, pak si však dali turnaj v nohejbale. Bez roušek

Také česká fotbalová soutěž, FORTUNA:LIGA, se připojila k celosvětovému boji proti koronaviru, a odstartovala na sociálních sítích kampaň podporující nošení roušek.

Nejen nošení roušek, ale i dodržování karantény propagují za každý klub hrající nejvyšší fotbalovou soutěž jednotlivé hráčské osobnosti. Za zlínský FASTAV vystupovali útočníci Tomáš Poznar a Antonín Fantiš.

Jako by hned po skončení pomyslené klapky oba zapomněli, o čem mluvili. Jinak si lze těžko vysvětlit jejich další kroky.

Společně se spoluhráči Róbertem Matejovem a Lukášem Bartošákem se Fantiš a Poznar sešli, aby si zahráli turnaj v nohejbale.

Zdroj: Instagram Antonína Fantiše

Svou aktivitu hráči nijak neskrývali, naopak se jí pochlubili na sociálních sítích. Pokud by jen jeden z nich byl nakažený zákeřným virem, okamžitě by jej přenesl i na zbývající trojici, potažmo celý tým.

Reakce klubu?

“Tito hráči se sešli ve svém osobním volnu a my bohužel nemůžeme hlídat každého z nich, každý nyní přebírá odpovědnost sám za sebe a měl by se podle toho chovat, jít příkladem veřejnosti. Zbytek týmu v průběhu individuálního režimu plně respektuje a dodržuje nařízení Úřadu vlády. Všichni dostali už v pátek od klubu přesné instrukce a doporučení, jak se mají chovat, že se nemají sdružovat a podobně. Od takového chování se samozřejmě distancujeme,” uvedla tisková mluvčí klubu Zuzana Molková.

Co dodat? Snad jen že by měli mít hráči dost rozumu alespoň na to, aby svou (jindy naprosto nevinou, nyní dost nežádanou) aktivitu alespoň neprezentovali světu, když už se rozhodnou porušovat nastavená pravidla vedoucí k ochraně jich samotných i jejich blízkých.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.

Baník Ostrava vs. Sparta Praha: Preview a tipy na sázení

Fortuna liga se po krátké zimní přestávce vrátila zpět na televizní obrazovky. Šlágrem prvního jarního kola bude bezpochyby souboj mezi Baníkem a Spartou.

Když končí velikán aneb Bohatá kariéra Wayna Rooneyho

Kapitán, šampion, srdcař a velký bojovník. Wayne Rooney včerejším dnem ukončil svou bohatou fotbalovou kariéru. Do srdcí fanoušků se zapsal hned několika způsoby.