Reklama

Pozitiva pro Slavii? Do odvety se vrátí opory, možná i Krmenčík

Slavia chtěla vstoupit do předkola Evropské ligy výhrou, to se jí ale nepovedlo. Ačkoli měli sešívaní velkou převahu a Legia vystřelila na branku pouze dvakrát, dala dva góly. Do odvety se však Jindřichu Trpišovskému vrátí opory.

2:2 doma by ještě před rokem nebyl vůbec dobrý výsledek. Po změnění pravidel o brance vstřelené na hřišti soupeře už to ale není žádný velký problém. Ačkoli Slavia chtěla a hlavně měla doma Legii porazit, není důvod k negativitě.

Do odvety se totiž konečně vrátí Ondřej Kúdela, v tuto chvíli, jak se ukázalo, naprosto klíčový muž sestavy Slavie. Bez něj obrany takřka nefunguje, sešívaní v předkolech dostali naprosto zbytečné 4 branky, které by s Kúdelou nedostali.

Lídr Kúdela tak bude opět řídit obranu, po jeho boku určitě vyroste i mladý Zima. Další světlou stránkou návratu 34letého stopera je posunutí Holeše opět do středu zálohy, kde Hromada s Traorém nepředvedli úplně ideální výkon.

Jelikož Oscar viděl třetí žlutou kartu, v dalším zápase ho čeká stop. Na své místo levého obránce se tak opět vrátí kapitán Jan Bořil. Ačkoliv na Euru schytal od fanoušků velkou kritiku, pro Slavii je to pořád extrémně důležitý hráč. Svou náturou bojovníka strhne ostatní, jeho neúnavné náběhy na levé straně hře sešívaných také velice pomáhají.

Třetí návrat by mohl přichystat Michael Krmenčík. Jednalo by se spíše o návrat po zranění, v sešívaném dresu si totiž ještě nekopl. I on by ale mohl být pro Slavii velkou posilou. V prvním utkání v Edenu létalo do pokutového území Legie nespočet centrů, které nikdo nedokázal zúročit. Bijec Krmenčík by ale mohl nějaký míč protlačit do sítě.

Sestava sešívaných už by se měla pomalu krystalizovat do ideální podoby. Až se vrátí Petr Ševčík, Peter Olayinka a Srdjan Plavšič, může to být opět ta Slavia, kterou známe z posledních let.

Zdroj: Livesport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Krmenčík – spasitel! To jsou paradoxy pane ….. nic nevypovídá lépe o krizi, do které Slavia směřuje. Krizi fotbalově-společenskou už prožívá teď, když je namočená v různých čachrech a vazba na rudou Čínu. No a ke krizi herní má už řádně nakročeno a nějaké prvky už byly patrné v zápasech s Vídní, Ferencvárošem a včera s Legii. Nebo se snad mílím a výkony to byly skvělé?

    • Bože ty jsi chytrá hlava 🙂 Ona Slavia hrála s Vídní ? 🙂 Odpoledne a už jsi nalitý 🙂 Já vím Bucha jako Kuchta 🙂

      • No vidíš, aspoň jsi se přesvědčil, že fotbalová Evropa si tyhle dva upocený pražský kluby plete. Jinak jsem si samozřejmě k obědu dopřál kromě dobré krmi i skleničku skvělého francouzského vína.

    • Slavie je v nějaké krizi??😂 když se podívám na tabulku za posledních pět let a na letošní výsledky v lize tak bych to krizí nenazíval,naopak Slavie nikoho neprodala a navíc posílila takže až JT najde optimální sestavu tak se bude konat jen zesměšnění soupeřů s ještě větší dominancí než vloni..a dílčí neúspěch v pohárech? to jim jen prospěje,v konferenční lize kde jsou odměny téměř stejné jsko v EL si díky slabším soupeřům vydělají daleko víc.

  2. Jestli má Krmenčík spasit Slávii ,tak s pánem Bohem.Stačí prohlídnout statistiku,kdy dal naposledy gol kolik odehrál zápasů a jsme doma.Jarda Kužel má lepší bilanci.Jen nesnáším keci pisálkú přeji Krmenčíkovi stovky golu a pevné zdraví.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené