Reklama

Požadavky Slavie v poháru ve Velvarech? Skromné a bez manýrů, říká šéf třetiligového klubu

Pražská Slavia se chystá na šestnáctifinálový zápas MOL Cupu s Velvary, které hrajou třetí ligu. Tým z maloměsta se na zápas tvrdě připravuje, Slavia ale dne šéfa klubu nemá přehnané nároky.

Na zápas Velvar se Slavií přijde více než 2 000 fanoušků, tudíž je potřeba se na něj pořádně připravit. Takové návštěvy rozhodně nejsou zvykem.

Stejně tak soupeři, Velvary hrají třetí ligu a hrají tak maximálně s prvoligovými rezervami, přičemž ta slávistická je ve druhé skupině.

“Po organizační stránce je to celé dost náročné. Je nutné zajistit chod celé obce, protože tolik lidí tady snad ještě nikdy nebylo, město musí zůstat životaschopné. Objednali jsme mobilní toalety, musíme namontovat tribunu navíc. Věnovali jsme tomu fakt hodně času, tak snad všechno dobře dopadne,“ řekl v rozhovoru pro iDnes David Vedral, šéf klubu.

Slavia má z MOL Cupu s třetiligovým klubem zkušenosti, minulý rok přejela karlovarskou Slavii doma 10:3.

Jaké byly požadavky úřadujícího vítěze? „Slavia velice skromně a bez manýrů žádné speciální požadavky neměla, nabídli jsme jí naše poměrně slušně vybavené prostory pro regeneraci, ale stačí jim prý dvě místnosti navíc na masáže,“ dodal Vedral.

Zápas se blíží, někteří hráči Velvar nicméně museli jít do práce, jelikož se fotbalem v tomto klubu neuživí. Navíc nebude k dispozici plný kádr, kvůli zraněním vypadli čtyři hráči ze základu. Šéf klubu si tak přeje, aby Slavii alespoň potrápili.

Zdroj: iDnes

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Škoda, že šéf velvarského klubu nezná požadavky Slavie na rozhodčí a na VAR, to by pak mluvil jinak.

  2. Sparta také nemá v Líšni velké požadavky – 25 tatranek – 30 l balené vody – 5kg bananu- 5kg hroznového vina bez pecek-5kg pomeranču 😉

  3. Proč o tomhle píšete článek opravdu netuším. Možná proto, že Sláviaruik, už se konečně přejmenujte, už je to trapný. A co se týče nějakých !požadavků” ivůbec nechápu, proč by měli mít seshiti nějaký požadavky? Vy snad ano? A ostatní prvoligové kluby mají nějaké extra požadavky v zápasech MOL cupu? Proč nšpíše i o Spartě, Baníku a ostatních? Odpověd, protože Sláviaruik.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené