Potvrzeno: TEHL začíná tento víkend!

“Vzhledem k současné situaci nebyla jednání jednoduchá, ale s výsledkem jsem spokojen, neboť umožňuje restart nejvyšší soutěže,” uvedl prezident Českého hokeje Tomáš Král. Extraliga opět začne v sobotu 7. listopadu 2020.

Zdroj: fanstrinec.cz

“Chci poděkovat vládě, zástupcům ministerstva zdravotnictví a zvlášť Milanu Hniličkovi za úsilí, které věnovali hledáním smysluplného řešení. Pomohli tak nejen hokeji, ale sportu a sportovním fanouškům vůbec,” řekl Tomáš Král.

Všichni hráči, rozhodčí a členové realizačních týmů budou povinni před utkáním podstoupit testování metodou RT-PCR. Toto vyšetření nesmí být starší než 48 hodin. Pokud bude v týdnu klub hrát tři a více zápasů, bude se testování provádět dvakrát.

Testovány nemusí být osoby, které již onemocnění COVID-19 prodělali, jejich pozitivní test nesmí být starší více než 90 dní, nemají klinické příznaky a prošli předepsanou karanténou.

Všem osobám, které vstoupí do areálu zimního stadionu, bude změřena teplota, dále budou muset vyplnit tzv. selfreporting formulář pro případnou kontrolu ze strany zdravotnických institucí.

Počet osob přítomných při utkání je omezen na 200 a všichni, s výjimkou hráčů a rozhodčích při tréninku a v průběhu utkání, musí povinně nosit roušky.

Zdroj: hokej.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.

Diego Maradona zemřel! Nepřežil srdeční zástavu, nepomohla ani resuscitace

Diego Maradona dnes ráno zemřel, když se mu osudnou stala srdeční zástava. Jednomu z nejlepších fotbalistů historie nepomohla ani včasná resuscitace lékařů,

Z české ligy bude těžké dostat se do reprezentace. Mým cílem je přestoupit do zahraničí, říká Filip Nguyen

Osmadvacetiletý brankář Filip Nguyen je v současné době neotřesitelnou jedničkou v týmu Pavla Hoftycha. V rozhovoru pro náš web prozradil mimo jiné i to, jaké šance dává Spartě a Slavii na postup do jarních bojů Evropské ligy.