Potočný po špatných výkonech v Baníku odchází do Zlína!

Roman Potočný, devětadvacetiletý ofenzivní hráč, po svém příchodu do Baníku Ostrava zrovna dvakrát nezářil. Postupem času se špatné výkony tohoto hráče hromadily a místo gólů, které si vedení Baníku Ostrava slibovalo, sbíral Potočný zejména žluté karty. Nyní se odchází rozehrát na hostování do Zlína.

Zdroj: www.fcfastavzlin.cz

Roman Potočný odehrál po svém příchodu v dresu Baníku Ostrava 30 utkání a vstřelil pouhé 4 góly. Místo gólů exceloval devětadvacetiletý hráč v jiných statistikách, neboť obdržel rovnou 12 žlutých karet.

Nyní se odchází rozehrát na hostování do Zlína. Jedná se o hostování bez opce do konce sezóny.

“Víme o Romanovi, že to je kvalitní fotbalista, ale u nás se bohužel herně trápil a sám věděl, že to není ono. Bylo to velmi složité rozhodování a rozhodnutí. Ale udělali jsme ho s tím, že by ta krátkodobá změna prostředí mohla jemu samotnému prospět,” sdělil sportovní ředitel FC Baníku Ostrava Alois Grussmann.

“Už jsme se o Romana několikrát zajímali ohledně transferu do Zlína. Vyšlo to až nyní, byť jen v rámci hostování. Jsem rád, že můžeme s tímhle hráčem spolupracovat. Slibujeme si od něj především zvýšení produktivity do útočné fáze,” řekl generální manažer Fastavu Zdeněk Grygera.

“Seběhlo se to hrozně rychle. Včera večer mi volal můj manažer a po něm i Zdeněk Grygera. Byl jsem rád za velký zájem Zlína a rozhodl se přijmout jeho nabídku. Těším se na nové prostředí, byť to bude jen na krátko. Doufám, že naše spolupráce bude přínosem pro obě strany a posuneme se tabulkou nahoru,” řekl po příchodu Roman Potočný. 

Zdroj: fcfastavzlin.cz, fcb.cz, transfermarkt.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

První kapka v moři? Končíme s českým fotbalem, poškozuje naše jméno, oznámil významný sponzor

V souvislosti s korupčním prostředím v českém fotbale se často říká, že dokud do toho budou sponzoři cpát peníze, nic se nezmění. A konečně se objevila odvážná společnost, co se k tomu postavila čelem. Konkrétně se jedná o WEDOS.

Sparta jde do karantény! Testy prokázaly v kádru Letenských covid-19

Sparťanská kabina na nějakou dobu ochoří prázdnotou. Testy totiž prokázaly přítomnost koronaviru mezi členy A-týmu.

Jan Kliment: Werner? Viděl jsem zajímavější hráče. Stuttgartu jsem vděčný za férovou péči

Útočník Jan Kliment se dal zdravotně do pořádku a patří mezi klíčové ofenzivní hráče Slovácka. V rozhovoru pro Ruik zavzpomínal na působení ve Stuttgartu nebo prozradil své cíle do budoucna.