Reklama

Poškozená Sigma? Rasismus, přísná penalta i nevyloučení Štetiny štve její fanoušky

Sigma Olomouc si z Letné po sobotní prohře 2:3 neodváží ani bod. Byť působila sympaticky, zradily jí chyby v defenzivě a nepomohly jí ani rozhodnutí hlavního rozhodčího ve sporných situacích.

Sigma do zápasu výborně vstoupila a od třetí minuty zásluhou Kryštofa Daňka vedla. Pak ale začala úřadovat Sparta a olomoucká defenziva měla co dělat, aby soupeře nepouštěla do gólových šancí.

V jedenácté minutě byla podkopnuta na hranici vápna letní posila letenských, Casper Hojer, a hlavní sudí bez váhání ukázal na puntík.

Jak prozradil opakovaný záběr, nebylo to zdaleka tak jasné, jak se zdálo. Zákrok nebyl jednoznačně ve vápně. Ba co víc, zdálo se, že faul proběhl mimo pokutové území.

O to více šokující bylo, že hlavní sudí celou situaci zkoumal jen “přes sluchátko” a to pouze pár sekund. Na druhou stranu, pokud je situace sporná, což v tomto případě byla, má rozhodčí ponechat své původní rozhodnutí.

K situaci se vyjádřil sám hlavní rozhodčí: “U Štetinova faulu nebyly naplněny všechny atributy k udělení ČK, balon mířil k rohovému praporku. U penalty jsem místo přestupku sám neviděl, AR2 mi ale sdělil, že došlo ke šlápnutí na nohu uvnitř šestnáctky, VAR mi to při konzultaci potvrdil.”

Přitom u faulů se má posuzovat jejich začátek. Z opakovaného záběru šlo vyčíst, že Ondřej Zmrzlý nejprve Hojera zasáhl mimo velké vápno.

Fanoušci Sigmy byli logicky naštvaní. Nešlo jen o přísnou penaltu, chvíli předtím Lukáš Štetina nekompromisně sestřelil Jakuba Matouška, Pavel Orel se i tentokrát přiklonil na stranu Sparty a přestože byl slovenský obránce posledním hráčem v cestě za gólmanem, ukázal mu jen žlutou kartu.

“Orel čaruje. Štetinovi odpustí jasnou červenou a pak pískne vymyšlenou penaltu…. To je asi ten nový Příhodův trend vedeni rozhodčích,” napsal na Facebooku fanoušek Sigmy Martin. Na slova o novém postoji rozhodčích k zápasům si vzpomněl i Břetislav: “Vymyšlená penalta a zákrok Štětiny jasná červená, doufám, že to Radek Příhoda sudímu spočítá.”

I tuto se rozhodl Orel přenechat kolegům z kabinky s VARem a pak nechal hru pokračovat se žlutou kartou.

Aby toho nebylo málo, v druhé půli si na chování fanoušků stěžoval střídající obránce hostí Florent Gregoire Poulolo. Toho měl rasisticky urazit jeden ze sparťanských příznivců. Chvíli to vypadalo, že dokonce opustí hřiště, nakonec ho rozhodčí přemluvil, aby zápas dohrál.

Celkový dojem ze zápasu z pohledu hanáckého fanouška po závěrečném hvizdu geniálně vystihl Jan. Ten vedle kritiky rozhodčího uznal i slabší výkon Olomouce v prostřední části utkání. “Nečervená, nepenalta, hučení na Poulola, které rozhodčí neslyší, nastavení výsměch – hezky to zase začíná. Ať se nevymlouváme jen na rozhodčí, do přechodu na 3 obránce relativně slabota (překvapil výborný Matoušek).”

Zdroj: Facebook, Twitter, O2 TV

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. První kolo a hned zářez jak prase…Tak jsem se těšil až začne fotbal a hned v prvním kole rozhodčí tlačí Spartu…k zblití

   • Štětinovi bych červenou dal taky, ale měl ji dostat i hráč Olomouce v 85.min zezadu bez míče sejmul tuším Karabce,ale chápu, že tohle fandové určitě neviděli. Chce to stejný metr a trochu objektivity, ne jen pláč……

    • Nejen to, venku měli být 3 hráči Olomouce, tak nechápu, na co si stěžují. Byl tam faul na Karabce, Hložka i Peška, kdy u všech situací mohl rozhodčí šáhnout po červené. Navíc ta penalta byla, jelikož došlo ke 2 kontaktům, první byl mimo pokutové území, ten druhý pak byl uvnitř. Nejdříve je si dobré přečíst pravidla, když chci soudit výkon rozhodčího. Hlavně pak pokud o tom píši článek, ale u Ruiku už mě nic nepřekvapuje 😀

  • Pokud nerozpráší sudí a nevyhodí většinu videorozhodčích tak se v tom mafio státě nic nezmění !!!! Sudí by měl být okamžitě vyhozen ze seznamu ligových rozhodčích !!!

 2. Jsem na tom stejně, tolik jsme se synem těšili a teď se ptá, jak se to mohlo stát – teď jsem dokoukal film a nějak se s tím nemůžu srovnat. No počkám si na názor ostudy zdejšího serveru Mycwy.

 3. Edie šokující jsi především ty. Viděl jsi srozumitelné vyjádření rozhodčího ke všem situacím? Zjevně ne. Při penaltě došlo ke šlápnutí na Höjerovu nohu uvnitř pokutového území a tedy jasná penalta. Jistě si to dokážeš najít v sestřihu. A co se trochu podívat na Matouškovo šlápnutí na Hloužkovo stehno? Úplně stejná situace jako před časem s Frýdkem a bez karty. Doufám že se psaním neživíš, protože tohle je vážně zoufale odvedená práce. A není to poprvé. Clickbait titulek a uvnitř snůška lehce vyvratitelných lží. Dej si pár facek než to udělá někdo jiný a psaní radši nech.

  • Šokující je spíše vaše vyjádření k článku. Kdyby byly podobné výroky proti Spartě, to by bylo pláče… Jinak nedovolený zákrok se píská na začátku přestupku (před vápnem) a ne až po následném šlápnutí na nohu (ve vápně). Štětinů “červený zákrok” raději nezmiňujete. Rasismus bych nechal stranou, dělá se z něho moc velká bublina živená rádoby ochránci lidských práv a navíc hráči tmavší pleti situaci mnohdy přifilmují a zneužívají. Úsměvné je, že v týmech musejí mít mnohdy tlumočníka, aby rozuměli pokynům trenérů, ale když jde o údajně rasistický výrok, rozumí česky i bez tlumočníka. Na druhou stranu je třeba uznat, že přispívají ke kvalitě našich mužstev. Když vymastí něco osoba tmavší pleti, bílý moc zastání nemá. O problému se nehovoří, nebo se raději zamete pod koberec. Jinak nesnižují výkon Sparty, ale proti průměrné Olomouci měla vyhrát bez pomoci sudích – jak na hřišti, tak u VARu.

   • Však on se rozhodčí vyjádřil i k faulu Štetiny a vysvětlil proč je to dle pravidel žlutá. Možná i ty máš kapacitu to pochopit a dokonce si ověřit, že je to dle pravidel. Takže co tam máš dál? Rozhodčí dělal chyby na obě strany ale rozhodně nepoškodil Olomouc, to naopak Sparta by měla řešit dvě odpuštěné červené za zbabělé zákroky na Karabce a Hložka. Jestli to byla od Jílka taktika a že to tak vypadalo, tak je ještě větší zoufalec než jsem tušil. Tak brečte dál děcka.

    • Vyjádření sudího Orla, že balon mířil k rohovému praporku je vůči pravidlům fotbalu (konkrétně pravidlo 12) zcela irelevantní a za takové odůvodnění by mu komise měla zastavit činnost do smrti. Štětina měl jít ven a další vývoj zápasu by byl zcela jiný, všechny další sporné situace by nenastaly, prostě by všechno bylo jinak, možná by Sparta vyhrála 5-1 protože byla lepší, ale možná taky ne.

    • Štetinův faul je jasná červená. Okecávat to s Orelem můžete jak chcete, ale nic to na věci nemění. Každý jen trochu soudný fanoušek to uzná.

   • Pleteš se, místem přestupku je místo kde došlo ke kontaktu. Vyjímkou je plivnutí, kde je místo přestupku odkud bylo plivnuto

 4. Osobně je mi nějaký LOL u řiti, ale Orlíka jsem viděl a jen pro zajímavost, saně Štětináče byly jasně na červenou, po jeho jasném faulu se poté teprve míč od Štětináče odrazil směrem k rohovému praporku a pokud jde o faul na Hojera, pustil jsem si několikrát o faulu ve vápně hodně silně pochybuju a že mu dal pokyn pomezní Podaný, ten musí mít oči jako rys, když to dokázal vidět a pokud jde o šlápnutí na Hloužkovo stehno, od Matouška tam faul byl, ale ne na Hloužka, ale na Hložka. Tudíž ber to v klidu, nerozčiluj se, nebo ti praskne žilka. Moc jsi mi nepřesvědčil, v rozhodujících chvílích tlačili havrani káru letenského cirkusu. Ale je to samozřejmě pouze můj názor.

  • Však ty jsi u řiti všem a evidentně máš co říct když takhle řešíš překlep. Utři si slzy abys lépe viděl a pusť si to znovu. A opět, pokud nebyly červené za fauly na Hložka a Karabce tak netuším jak by si obhájil tu Štetinovu. Tvoje snaha udělat z Olomouce poškozený tým je sice vtipná, ale věřit ti může leda ten kdo zápas neviděl.

   • Když to vezmeš tak, tak před penaltou měl jít ven Štětináč a pak by jsi se zase opupínkoval ty centimetře. A pokud jde o Lolíka, tak nesmíš číst pouze křéťův sport, tam to hodnotí Vacek, ten je na jeho výplatní jistině, ale pokud zabrousíš na idnes, tam to vidí v jiném světle. Olomouc je mi u řiti, stejně jako letenský cirkus a jeho fandové a na idnes viděli stejný zápas jako já a asi by se tvým kecům vysmáli. Tak zkus taky někdy přemýšlet…

   • Ty vyděláváš 600 za půlhodinu, to je přesně 500 za kuřbu a 100 za držení uší, tak moc nemachruj kuřbuřte. A jak nyní přiznal Příhoda, Śtětináč ven a penaltu si VAR obhájil. Tudíž před penaltou stav 0:1, redka pro Śtetináče a v tom případě by faul na Hujera asi nebyl. Ale jsem rád, že v Bohnicích domalovali a zase otevřeli klubovnu, alespoň se ti ty rudej blbečku zasmějeme a bylo to tu už dost slušné, tak koukám, že už to rozjíždíš, tak se snaž ty duševní mrzáčku.

 5. Dva hraniční zákroky, kdyby byly posouzeny opačně, tak by se stejně mohla cítit Sparta, k tomu jednoznačná převaha Sparty a všem tady z toho můžou naskákat pupínky. Kdyby Sigma přijela hrát a ne jen bránit, Spartu přehrála, tak by bylo o čem, ale takto? Počkáme si na dnešní zápasy, především neodpískané ofsajdy a smrtelné válení ve vápně bude ve Zlíně asi dost častý jev.

  • Ok hra týmů je věc jedna, ale výkon rozhodčích je druhá věc a jsme tam kde jsme nechtěli být. Tři zásadní chyby Orla je opravdu na jeden zápas až moc a rozhodně jeho vysvětlení moc klidu nedává, když si není jistý má se jít podívat k monitoru. Tyto rozhodnutí značně pomohly Spartě kdyby byli posouzeny správně tak výsledek mohl být jiný

  • Ty jeden vydutej rudej debile… pořádně se dívej jak se ve Zlíně hraje fotbal,0:3 bude poločas a ty nasranim přepneš na večerníček… radši se soustřeď na Rapid ať neuděláte zase ostudu ty hanbo rudá…

 6. Tak za mě penalta jasná červená pro Štětinu 100% šlápnutí ma Hložka červená saně na Karabce stejně jak u Štětiny jasná červenà

 7. ofsajdy a válení ve vápně, to je jistě narážka na naši novou hvězdu Krmenčíka. No jistě dostal kázání, že se od chvíle, kdy dostal krásný červenobílý dres musí začít chovat jako slávista.
  My slávisti chceme vyhrávat fér, nikoliv tak, jak včera sparta. Již jsem psal několikrát, nelíbí se mě ani když sudí zařízne nenáviděnou spartu, byť by si to stokrát zasloužila za ty svinstva kterými nás jí zpříznění sudí zásobují od revoluce a sparťanského zbohatnutí. A ještě k tomu olomouckýmu vopičákovi – jestli na každý bučení, debilní výkřik nějakýho bezmozka z hlediště, nebo hozenej banán, budou reagovat požadavkem na ukončení zápasu, tak ať se radši hned vrátěj odkud přišli . Nebo do Skotska, tam jsou super hájeni. Ten náš fotbal stojí za hovno už teď, ještě tyhle šaškárny s rasismem by nám tady fakt chyběly.

 8. A ještě jeden postřeh, spousta lidí haní komentování fotbalu na ČT. Vám se třeba včera ti dva pitomci, co komentovali spartu zamlouvali ? Třeba Štětináče tady tak můžeme nazývat my slávisti. ale těm dvěma by měl někdo vysvětlit, že to není Štětina , ale Štetina. Jinak teda zlatej Míra Bosák. Ne vše co dělá outů je super. A to ČT nefandím a sere mě, že jim musím povinně přispívat.

 9. Souboj Zmrzlého s Hojerem byl v první fázi, která byla ještě mimo vápno, čistý, ale Zmrzlý ho nesmyslně dohrál tím, že Hojerovi přišlápl nohu a opřel se do něj rukama, když balon už byl pryč. K tomu přišlápnutí došlo uvnitř vápna.

 10. tak autor je slepej, penalta jasná- šlápnutí ve vápně. červená pro štetinu asi pak ale 2 červené pro Olomouc za faul na Hložka u lajny a za saně na Karabce ,ale to pan EDIE nevidí a nebo nechce.

 11. Ale to, jak rozhodčí místo červené dal olomouckému hráči jen žlutou, přičemž i komentátoři se divili. Tak o tom nenapíšete 😀
  Sparta hrála otřesně, bez té penalty a vlastnaku by byla bez bodů. Je to chyba Rosického, že akvizoval Vrbu, kterému je vsechno jedno. Ty řeči do médií jsou výsměch

 12. Rozhodčí se vyjádřil a vše logicky vysvětlil. Nutno souhlasit a předvedl slušný výkon. BTW.. Olomoucký hráč předvedl také zákrok na červenou a ven nešel. Sparta mohla dát v klidu 5 golu a nic by se neřešilo, ale Macík zachytal skvěle. Až na brankáře byla Olomouc maximálně trapná…

 13. Mimochodem za co by si podle vás Olomouc zasloužila body? Za to že měla víc faulů přestože jim Vorel půlku ani nepísknul?
  STATISTIKY Sparta vs Olomouc
  59% DRŽENÍ MÍČE 41%
  23/10 STŘELY/NA BRANKU 6/3
  365/77,7% PŘIHRÁVKY/ÚSPĚŠNOST 217/71,6%
  67 VYHRANÉ SOUBOJE 64
  12 FAULY 14

 14. Tak pánové co se tady hàdáte tak kdyby vyhodil štětinàče a vyhodit ho měl. Tak k penaltě a ostatním zákrokům by vůbec nedošlo protože zápas by se ubíral jiným směrem. A nastali by jiné herní situace. Za mně to bylo hrubé ovlivnění zápasu. Sparta prostě měla jít do deseti. To jestli by to pak zvládla nebo ne je věc druhá.

 15. Nehorázný zářez Olomouce v přímém přenosu !! Byl jsem z toho tak znechucený,že jsem si musel udělat klystýr zahradní hadicí abych se trochu uklidnil !! Potom jsem se ukryl do skříně do úplné tmy kde jsem pil saké a počítal pomalu do tisíce. To mně uklidnilo natolik, že jsem teď schopný napsat střízlivé a věcné hodnocení. Penalta nebyla, ten Hujerovo musado-taneček s pádem byl mimo vápno !!! Červená pro Stětinu jasná !! Málem toho chlapce z Olomouce zabil. Šlápnutí na Hložka ani náhodou,když se na to podíváte tak uvidíte, že hráč Olomouce se snažil Hložkovi vyhnout ale Hložek se pod něj záměrně nasunul aby byl faul, takže jeho blbost. To samé v případě Karabce !!!!

 16. Šmatlavá Sparta bez pomoci arbitrů by hrála 3 ligu.Přeji jim aby všichni dostali korunu a šli do hajzlu.

  • Dejte si mokrý hadr na hlavu a až uschne, tak se nechte léčit v Bohnicích. Ještě je tam pár lůžek volných.

  • Myslím, že Kissmanovi to, že je v Bohnicích několik volných lůžek, poradil dlouhodobý obyvatel ústavu mycwa.

 17. Já nechápu že se nad tím ještě někdo pozastavuje. Sparta je až na menší přestávky nejprotlačovanější mančaft u nás v republice. Což mimo hloupejch sparťanů vědí i ty normální.

 18. Excesy na Spartě se nějak berou jako samozřejmost!Cajzlovští vypatlanci se již předvedli ve Vídni,jsem zvědavý kdy dojde k několikazápasům uzavření stadio’nu,které je stejně postaven na černo a z výnosů trestné činnosti!!Ke komisi rozhodčích vedené soudruhem Příhodou se nemá cenu vyjadřovat-důležitá je koexistence s kluby vedené bývalými estébábackými udavači( v jednom případě potratem kom. prokurátorky Židlické) a financováno “prapodivnými” podnikatelskýmí aktivitami majitelů klubu!

 19. Penalta byla jasná. Červená mohla klidně být, ale nemusela. Šlápnutí na Hložka byla jasná červená. Faul na Karabce mohla být klidně taky červená. Bučení na soupeře nelze hodnotit jinak u bílého a jinak u černého hráče. Urážku z hlediště nevylučuji, ale zatím ji nikdo neprokázal, nejsme v inkvizičním Skotsku. Každopádně výkon rozhodčího oproti Euru špatný. Ale možná je to i tím, že naši ligoví kopáči nemají potřebnou úroveň a hrají záludně.

  • No kdyby Štetina dostal červenou což měl tak by se zápas ubíral jiným směrem a nedošlo by třeba ani k té penaltě. Takže hrubé ovlivnění zápasu od rozhodčího ,že nevyloučil Štětinu. První kolo a už to zase začíná.

 20. kromě rodičů nikdo nikdy nikde nenutil ZPĚVÁKY SPORTOVCE a HERCE aby sportovali zpívali hráli-jako daňový poplatník živnostník a minoritní občan protestuji proti tomu aby z peněz daňových poplatníků byli dotováni sportovci herci zpěváci provoz a výstavba jejich stadionů místo nemocnic a jenom neschopné politické loutky zejména fašisti v roce 1936 si přivlastnili sport, filmový průmysl a VIP herce a stejně režim bolševický..si přivlastnili a dotovali jako svoji osobní reklamu ale mně daňového poplatníka živnostníka dnes nereprezentují jejich reklamu jsem si svobodně nevybral nepřál a nechci..SPORT ZPĚV HERECTVÍ je jenom jejich čistě soukromá osobní aktivita profese od které očekávají lukrativní výdělky a vysoké příjmy…jedná se o soukromníky nikoliv státní zaměstnance a je zrůdnost jakéhokoliv státu dotovat jejich aktivity z peněz daňových poplatníků jako to dělali komunisti a fašisti.
  Dnešní anaboliky úplatky a ovlivňováním výsledků zejména kolektivních sportů je špínou prolezlý SPORT a je ještě větší špínou než politika a dnešní pokleslý zábavný seriálový dekadentní průmysl podporovaný politickými loutkami z našich daní je protispolečenská činnost a rasistická selekce soukromého podnikání….jedněm soukromníkům dotace ano druhým dotace žádné ….a dotacemi si stát z těchto lidí dělá státní zaměstnance…když dotovat sport herce zpěváky, tak proč né instalatéry, pokrývače, pekaře prodejce zboží a další soukromníky a živnostníky !!!
  …prohlédněte si perfektní divadla špičkové sportovní stadiony fotbalové hokejové tenis cirkusy-spousta reklam světel spousta sponzorů..Vodafon, 02, Skanska, Metrostav, Škoda, Kaufland, Coca cola a další vč státních DOTACÍ co sypou peníze do tohoto pomíjivého zábavného chvilkového opojení malé části agresivitou zlobou a netolerancí nabitých fanoušků čítajících mizivé promile obyvatel ČR
  …a pak zavítáte v Praze 4 Krči do Thomayerovi nemocnice nebo na Vinohradech či Na Bulovce a prakticky v každé nemocnici s hrůzou vidíte jak se budovy nemocnice rozpadají před vašima očima po 32letém kapitalistickém sametovém hospodaření
  …a nikde na budovách nemocnice není reklama sponzorů Vodafon,O2, Skanska, Metrostav, Škoda, Coca cola, Škoda, ČEZ Kaufland a další a další co sypou peníze do zábavy
  a pak zjistíte že špičkový vědec či lékař a nejen na evropské ale i světové úrovni co operuje v ČR lidem srdce mozek ledviny zachraňuje nemocné a pomáhá rodit děti má měsíční příjem proti zábavném fotbalistovi tenistovi hokejistovi golfistovi cyklistovi tenistovi…má příjem o 100 000% nížší než tito sportovní nevýrobní šašci produkující pouze pouze pouze zábavu a předvádějící se pro mizivý počet fandících násilím nabitých pomatených fanoušků a české blbé ovce jim fandí fandí a fandí
  ….a zemře li vědecký pracovník Akademie věd ČR nebo špičkový lékař chirurg…tak po něm neštěkne žádný mediální šašek….ale když zemře herec zpěvák sportovec….tak o tom média píší a píší a píší a natáčejí spoty celé týdny…a to se nestydí dávat v TV reklamu s hereckými loutkami jak fandí hokeji z přepychového VIP salonku plného jídel a alkoholického pití…a lékař po 8 hodinové operaci si tak akorát zaleze do lékařského pokoje 4x3m2 a uvaří si kafe
  jakékoliv zprávy a informace o existenci zejména soudružského kolektivního agresivního sportu ve mě budí stejnou agresivitu jako mají ti jejich fanoušci co ničí na veřejnosti majetek druhých a které za peníze daňových poplatníků musí umravňovat policie ČR
  ….nesouhlasím se selektivními státními dotacemi jenom některým vyvoleným nic hmotného (pouhou chvilkovou zábavu) nevytvářejícím soukromníkům nesouhlasím s dotacemi z mých státu odevzdaných daní a 21%DPH….nesouhlasím s dotacemi sportovcům hercům zpěvákům neziskovým neprůhledným organizacím církvím a řepkovým hlodavcovým nebo suchem trpícím zemědělcům nebo těm co vlci potrhají ovce a kteří svoje produkty ani v ČR neprodávají…jsou to sokromé organizace nikoliv státní zaměstnanci a když jedněm tak také I druhým !!!!..o nové nemocnici ve Zlíně vedou politici sáhodlouhé diskuse, ale stadion v Hradci schválí a zaplatí z daní bez zábran…a proč nepostaví obchodníkovi obchod, pekařovi pekárnu….proč si to musí zaplatit každý živnostník ze svého a né z daní…sport je bolševicko komunistický státem dotovaný zábavní průmysl..proč si každý sportovec neplatí vodné stočné, ohřev teplé vody, topení, elektřinu, údržbáře na stadionech, odvoz odpadků a další služby…proč to platí daňový poplatník ???!!!

 21. Nechápu diskutující hlavně ty co jsou překvapeni kvalitní prací arbitra.Kdo sleduje český prales,tak ví na kterou se rozhodčí přikloní stranu v případech,jako červená pro Štětinu nebo pokutový kop.Nemá cenu to rozebírat je to pryč a ligový soupeři Sparty se ani nebrání.Mají to zažité a vědí,že s tím nic nesvedou.Nedovedu si představit,kdyby stejný souboj se Štětinou absolvovala ikona Sparty Hložek a nebyla by to červená to by byla mela.Nebo penalta písknutá proti Spartě před vápnem.Jsem nato zvyklí a vůbec mě to nepřekvapuje.Proto Vás prosím nenervujte se prostě se musíte přizpůsobit Letenskému fotbalovému trendu.Uvidíme co komise rozhodčích snad se jí podaří to srozumitelně zazdít v dávném Sparťanském duchu a udělají s těmi co mají jiný názor blbce.Snad budou rozhodčí takhle štědří i v odvetě proti Rapidu,pokud né ,tak je Sparta s kola ven.

 22. Asi jsi slávista nebo nevím dej si to na 0,25 v čase 0:34 dopadá na levou nohu kterou má ve vápně následně hráč Olomouce došlápne svojí pravou nohou na levou nohu Hojera která je stále ve vápně při došlápnutí ho ještě odstrčí rukama tudíž jasná penalta + mohl dostat žlutou za faul 🙂 ( https://www.youtube.com/watch?v=hyVODwQjnO4&ab_channel=Foot37ball ) a co Offsajd sigmy v prvním golu ? 🙂 to nikdo neřeší který již byl za obráncema v době přihrávky 😀

 23. Už se zase píská pro Spartu? Koukám, že se zvyklosti vrátili do starých kolejí :/ Bohužel Sparta si to ale neumí ošéfovat v LM. Je vidět, že je Rapid Vídeň odmítá pustit dál a chtějí hrát fotbal. Hrát fotbal? Tak to je Sparta – však vy víte kde. Je to vidět na prvním utkání. Ostudy. Bez brankáře to nedá!

 24. Je to pořád stejné. Sparta vyhrála.
  1) penalta
  2) ČK
  3) rasismus
  Takže vy fanatici bez jakékoliv reflexe – plivejte dál tak, jak vy správní Češi umíte…
  Všimněme si: čím hrubší a sprostší komentář, tím primitivnější autor.
  Bohužel to platí na zabedněné “fanoušky” všech klubů.

  • Absolutní souhlas, čím hrubší a sprostší komentář, tím primitivnější autor. Takže zase vyhrál mycwa.

 25. Je to stále stejné! V taškalize sudí ZASE tlačil Spartu, div se neposral! Pak vyjede Sparta do Evropy a bez rozhodčích je sundá každý! To si ti nahoře neuvědomují, že tím neustálým připískáváním, dělají Spartě službu medvědí!

 26. MYCWA Podle vaších komentářů jsem došel k názoru,že když se rozdával rozum,tak jste někde ležel zhulený, ale pokud se rozdávala hloupost,tak jste byl první v řadě a ještě jste si byl 3x přidat.Ale primitívovi je těžko něco vysvětlovat.

 27. S příchodem Příhody nečekejme změny v korektnosti řízení zápasů. On sám přípískával Spartě jak to jen šlo. Zhlédni podzimní derby 2016, 20.minuta držení Frydrycha Lafatou. Příhoda 3 m od akce a mlčí.

 28. Kdo čekal něco jiného, hned první zápas a zase to samí. Příhoda za červenou a pár zápasů aby si nezapískal.

 29. MYCWO ty si opravdu totalni BLB!! Az vyhodi toho bacu VRBU chyt ho za ruku at te vezme na ty hory mezi ty ovce at se nadychas cerstveho vzduchu SPARTA aPRAHA ti leze na mozek!!!

 30. Plně respektuji, že autor Eddie je asi nezletilý uhrovitý fanoušek dobrého fotbalu Olomouce, který ukázal v plné kráse génius Jílek. Nechat bránít při standartce nebezpečného Krejčího protekčním Látalem byl jeho majstštyk. Neříkám, že navádí k surovým zákrokům, ale šlápnutí Matouška na Hložka nebo Sedláka na Karabce nebyla náhodná. Štětina sice mohl dostat také červenou, ale nikoliv za hrubost, ale za zabránění jasné šance. Takový Hubník válčil s Hložkem celý zápas, ale férově, vždy na podání ruky.
  Vrcholem bylo prohlášení Jílka hned po zápase, že má informace (jaké a odkud), že penalta nebyla. Byla, napřed zákrok na hraně vápna, pak šlápnutí na nohu. Tak se Jílku prober, komplex z toho, že tě vyhodili ze Sparty, je zjevný. Eddie, ty si vymáčkni beďary a zkus psát objektivně

 31. Ono to nakonec dopadne tak, že pokud nastoupí nebílý hráč, budou mu muset všichni tleskat a pokud udělá faul, tak nikdo v hledišti nebude smět ani pípnout. Naopak, když se faulu dopustí bílý na něj, bude to rasizmus a bude muset být vybučen.

 32. Komise rozhodčích da sudimu jistě za pravdu. Stejně tak by mu dala za pravdu, kdyby stopera vyloučil a pentli nepisknul. Tak to prostě je. Komentáře fanaticke Bucwy jsou ovšem skvělé.

 33. Rozhodčí nikoho nepřemlouval ať zůstane na hřišti. Naopak jasně mu dával najevo, když chceš běž že hřiště a budete hrát o 10ti. Tento pisálek asi neviděl utkání a jen si tu vymýšlí. Rozhodčí tuto situaci vyřešil skvěle. Penaltu i kartu si obhájil, tak prosím nebrečte. Každé kolo zase ta samá písnička fňuk a brek

 34. Sparta je ten nejodpornější mančaft ze všech.To bych fandil i mabčaftu kde by byli Stodolovi,Roubalové,Orličtí vrazi,,Šmídové a jim podobný.

 35. Penalta být rozhodně neměla, červenou bych rozhodčímu nevyčítal a rasismus, to je ubohost fotbalisty, co neunesl prohru a hledá viníka na tribuně! A mmch to, ze rozhodčí si obhajuje penaltu je snad úplně jasné nebo snad čekáte, ze řekne sorry já se spletl ? 😀

 36. Tak už to zase jede ve starých kolejích.Sparta nemůže jinak vyhrát titul,než podvodem a přízní rozhodčích,což se v sobotu opět potvrdilo.

 37. Dokud si naši rudí gentlemani nedokáží přiznat pravdu i tam, kde je v jejich neprospěch, budou stále jen rýt rypákama v zemi. Štětina měl jít ven a pencle ani náhodou. Komise to ví, ale aby alespoň zmírnila chyby toho dřeváka na place, tak přizná jen půl pravdy a ještě ji kompenzuje, jako že “na obě strany”, takže vlastně vyvážená rovina, viďte kluci! A jede se dál!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené