Spojte se s námi

Fotbal

Posily na Belgii? Schick a spol. nakonec pravděpodobně k dispozici nebudou

V pátek přišla do České republiky nadějná zpráva, Patrik Schick, Vladimír Darida, Jiří Pavlenka a Pavel Kadeřábek mohli být díky uvolnění opatření v Německu k dispozici pro utkání s Belgií.

Publikováno

dne

V pátek přišla do České republiky nadějná zpráva, Patrik Schick, Vladimír Darida, Jiří Pavlenka a Pavel Kadeřábek mohli být díky uvolnění opatření v Německu k dispozici pro utkání s Belgií. Nakonec ale s největší pravděpodobností do zápasu nezasáhnou.

Patrik Schick tvář by u21poland.com
Zdroj: Poland Championship U21

Dle informací webu iSport nakonec čtveřice bundesligových fotbalistů do utkání s favoritem skupiny nenastoupí.

A to i přes prvotní informace, že by mohli. Německo totiž odebralo Českou republiku z rizikových oblastí nových mutací koronaviru.

Komunikujeme s kluby a prověřujeme aktuální stav, nicméně situace se neustále vyvíjí. Čekáme především na vyjádření hygienických autorit na německé a české straně a také od bundesligových klubů,“ řekl na tiskové konferenci mluvčí reprezentace Petr Šedivý.

Proč tedy Schick a spol. do utkání nezasáhnou? Jednání mezi úřady a kluby nakonec pro tým kouče Jaroslava Šilhavého nedopadlo dobře.

I Belgie ale přijde o své hráče. Do České republiky neodcestují Thorgan Hazard, Koen Casteels či Thomas Meunier.

Česká bundesligová čtveřice se tak s největší pravděpodobností k týmu připojí až před utkáním s Walesem, do kterého i přes původní obavy nakonec bude moci nastoupit.

Zdroj: iSport

Reklama

Oblíbené