Spojte se s námi

Bundesliga

Posila pro mistrovskou Neapol! Partenopei lovili ve Frankfurtu, dánský reprezentant poslal ihned vzkaz fanouškům

Mistrovská Neapol v úterý večer oficiálně potvrdila příchod nové posily. Tou se stává dánský reprezentant Jesper Lindstrøm, který do města pod Vesuvem přichází z Frankfurtu.

Publikováno

dne

Mistrovská Neapol v úterý večer oficiálně potvrdila příchod nové posily. Tou se stává dánský reprezentant Jesper Lindstrøm, který do města pod Vesuvem přichází z Frankfurtu.

Úřadující mistr Serie A potvrzuje na konci letního přestupového období příchod další posily. Ke kádru Partenopei se nově připojí Jesper Lindstrøm, jenž doposud působil v Eintrachtu Frankfurt.

Jak už níže informuje známý a uznávaný novinář Fabrizio Romano, Lindstrøm se do Neapole odstěhuje nejprve v rámci hostování s povinnou opcí na trvalý přestup.

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Neapol tak do německého klubu pošle pět milionů eur, částka následného přestup se pohybuje ve výši 20 milionů eur. Podle posledních informací z této transakce obdrží Lindstrømův bývalý klub Brøndby 15 procent.

Nutno podotknout, Partenopei takto fungovali už v minulé sezóně, kdy nejprve na hostování přivedli například Giacoma Raspadoriho nebo Giovanni Simeoneho.

Na základě zpráv serveru Football Italia dánský reprezentant podepsal v Neapoli kontrakt platný do roku 2028. Ročně by měl pobírat zhruba 2,5 milionu eur za sezónu.

Lindstrøm ve Frankfurtu…

Lindstrøm do Frankfurtu přestoupil v červenci roku 2021, a to právě z Brøndby za sedm milionů eur. Rodák z Taastrupu od té doby v dresu Eintrachtu zaznamenal 80 soutěžních startů s bilancí 14 gólů a 14 asistencí.

Od roku 2020 také zapsal už deset reprezentačních startů, přičemž svůj první gól za dánský národní tým zaznamenal v přátelském utkání proti Srbsku v roce 2022.

„Jsem velmi šťastný, že se mohu připojit k tomuto klubu, a těším se na setkání s vámi na stadionu,“ vzkázal fanouškům Neapole, jehož slova ostatně cituje server Football Italia.

Zdroje: SSC Neapol, Fabrizio Romano, Football Italia, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené