Reklama

Popletení rozhodčí! Ve Švédsku si zaměnili haly, pískat florbal odjeli o 320 kilometrů dál

Komický kousek, na který jeho aktéři bez pochyby dlouhou nezapomenou, se zadařil dvojici florbalových rozhodčích ve Švédsku. K utkání tamní druhé nejvyšší ligy totiž nedojeli na místo určení, nýbrž o 320 kilometrů dál, kde se nachází hala s totožným názvem.

Åby Arena. Právě tento název sportovní haly před pár dny pořádně zamotal hlavu dvojici sudích, připravujících se na řízení zápasu druhého kola druhé švédské florbalové soutěže Allsvenskan Sodra mezi celky Åby IBK a Lindås Rasta IBK.

Místo toho, aby zamířili do malého městečka Klippan na samém jihu Švédska, směřovali k druhému největšímu městu země, Göteborgu.

Jen kousek od něj, v Mölndalu, se totiž nachází úplně stejně nazvaná stavba. Dějiště utkání tak netrefili o celých 320 kilometrů.

Když zjistili svůj velký omyl, stačili vše ještě zavčasu oznámit Emilu Glenngårdovi a Thomasi Nystrandovi, tedy náhradním sudím, kteří řízení duelu převzali a celý jej v pořádku, spořádaně odpískali.

Jejich nečekaná šichta pak byla ještě prodloužena, neboť po základní hrací době ukazovala výsledková tabula stav 4:4. Zápas nakonec vyhrálo domácí Åby IBK. Nejvíce si z něj ale rozhodně odnese dvojice rozhodčích, která už si příště raději pětkrát zkontroluje, kam má skutečně vyrazit.

Zdroje: Svensk Innebandy, TN

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené