Policejní ochrana loňského finále Ligy mistrů v Cardiffu stála 6 milionů liber

Web bbc.com přišel s informací, že policejní ochrana loňského finále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Juventusem, který hostil v červnu Cardiff, vyšla na 5.7 milionů liber.

http://gty.im/691837616

Od 30. května do 4. června musela policie zajistit na 1 556 pracovníků, kteří dohlíželi na poměrně klidný průběh největšího klubového zápasu roku. Celkové statistiky hovoří o tom, že se do Cardiffu vydalo na 300 000 fanoušků, z nichž zatknuto bylo pouze 7.

Vedoucí policejní složky Matt Jukes se v rozhovoru vyjádřil, že vše proběhlo ve velmi přátelské náladě a policie nemusela řešit žádné větší výtržnosti. Podotkl také na to, že se tato investice rozhodně vyplatila a zajistila hladký průběh celé akce.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Berbr už nevládne, předseda FAČRu vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal

Překotné události se děly ve fotbalovém hnutí. Pro podezření z korupce a dalších trestních činů byl vzat do vazby intrikán Roman Berbr, předseda FAČR Martin Malík vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal.

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.