Reklama

Podívejte se na všechny zatím představené dresy týmů Fortuna ligy!

Některé týmy české nejvyšší soutěže už představily nové dresy pro nadcházející sezónu. Jmenovitě se jedná o Spartu, Slovan Liberec, Jablonec a Fastav Zlín. Podívejte se na nové kousky, ve kterých se budou hráči prohánět po ligových trávnících.

Pro nezaujatého a neznalého diváka je fotbal v podstatě míč, barva dresů a rozhodčí. Proto si fotbalové týmy od dávných dob zakládají na své identitě. Základ takové identity je samozřejmě i fotbalový dres, který pojí srdce fanouška ke klubové příslušnosti.

V sezóně 2021/22 samozřejmě dochází ke změnám dresů a to hned na několika frontách. Své nové designy představila už pražská Sparta, liberecký Slovan, Jablonec nebo také Fastav Zlín.

V blízké době můžeme očekávat, že s novými dresy vyjde ven i pražská Slavia. Na internetu se objevily fotografie údajně nových dresů a fanoušci nebyli ani trochu spokojení. Nutno podotknou, že se nejednalo o oficiální zprávu a všechno může být jinak.

Představené dresy prvoligových týmů

Co říkáte na tyhle kousky? Za mě jsou všechny adekvátní, pouze jablonečtí fotbalisté mají poněkud retro styl připomínající dresy z let okolo roku 2010.

U dresů však platí rčení, že co člověk, to názor, každému se líbí něco jiného. Na mě osobně udělaly velký dojem dresy Zlína a baví mě i jednoduchý, ale elegantní styl Slovanu Liberec.

V budoucnu by mohlo být zajímavé, kdyby se některý klub vydal tzv. brazilskou cestou. Atlético Mineiro totiž nechalo vytvořit jeden ze svých dresů svého permanentkáře a celkový dojem je úžasný! Podívejte se sami!

Zdroje: Jakub Dvořák, Bielsista

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Mě pobavily dresy Liberce – dát si nad pr.el jako sponzora plynárenskou společnost, tomu se říká vhodně umístěná reklama 🙂
    Jinak ty dresy Mineira – to je opravdu nádhera !!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené