Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Zdroj: twitter.com/FCShakhtar_eng

Jedná se pouze o nekvalitu? Jsou čeští rozhočí ve většině případů se zahraničím opravdu pozadu a vlastně tak trochu amatéři, kteří za svůj koníček berou hezký plat?

Anebo se jedná o něco trochu jiného, o jiný problém? Přeci jen víme, jaké byly nastaveny podmínky ve fotbalovém zákulisí ještě donedávna. Každopádně největších chyb posledních let se rozhodčí v České lize dopouštěli nejvíce v utkáních pražských S.

Hned tři chyby přišly v utkáních pražské Slavie, dvakrát to bylo v její neprospěch a jednou v prospěch. Tři zásadní chyby rozhodčí udělali i v zápasech letenského rivala Sparty a to vždy v její prospěch. Podívejte se sami.

Co si o tom myslíte vy? Udělali rozhodčí v těchto momentech prostě lidskou chybu nebo se jednalo o něco jiného.

Zdroj: YouTube – ScaryCZ

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Autor si poněkud plete pojmy s dojmy a hlavně rád vynechal Plzeň!Naši rozhodčí nejsou špatní,ale pokud se chtějí prodrat výš,až třeba do první ligy,musí patřit do nějaké stáje.Jinak nemají šanci být mezi nejlepšími.Tak musí poslouchat svého guru,který určuje způsob rozhodování s příkazem,jak má utkání skončit.Pokud tak neučiní,přestane být delegován do doby,než slíbí loajalitu,nebo ho pošlou do nižších sfér.Za odměnu se dostane na seznam mezinárodních rozhodčích.Finanční efekt mezi jednotlivými stupni je docela vysoký a na mezinárodní scéně neporovnatelný.Nakonec bych chtěl ještě upozornit,že tento systém nebyl nastaven Berbrem,ale ten byl sám jeho účastníkem.Hlavním důvodem je zájem sázkových kanceláří.Podpora sportu ze stran sázkařů by měla být trestným činem.

  2. Souhlasím s tím, že i Plzni a někdy dalším týmům rozhodčí pomohli. Vzpomněl bych si na mnohem výraznější případy, než těchto pět uvedených. Co mě nepřekvapuje, že se zde již neobjevily desítky útočných , urážejících příspěvků od známých fanoušků (pisatelů) rudých dresů. I těchto pět situací ukazuje komu rozhodčí v minulosti stranili…

  3. Tak nějak mi tu chybí sralťanští odborníci, kteří stále píší, že je protěžovaná plzeň a Slávia a Sralta je řezaná! A to tam ještě není kralující kralevic Královec, jak sparťanům nepíská ruce ve vápně, nepíská proti Spartě penalty, odpouští červené karty za šlápnutí na protihráče a záhadně mění udělené červené karty za žluté!!!!!!! To by jsme se popásli, jak rozhodčí “chybují”! O jisté kožené tašce se bavit nebudem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kam s Adamem Hložkem? Vrba ho do útoku nepostaví, systém s jedním hrotem se měnit nebude

Obrovsky pozitivní zpráva pro všechny sparťanské fanoušky. Vůdce ofenzivy a pravděpodobně největší hvězda týmu Adam Hložek se vrací po dlouhém zranění a je připraven opět do akce.

Katastrofální Vaclík? Fanoušci jej po prohře s Barcelonou kritizují, čísla hrají jasně pro jeho rivala

Tomáš Vaclík si ve středu připsal další start v dresu Sevilly. Tentokráte v rámci Copa del Rey, když andaluský celek čekala odveta na půdě Barcelony. Ta ale nedopadla vůbec dobře a kritice se nevyhnul ani reprezentant České republiky.

Srovnání lídrů tabulek: Slavia lepší než Manchester City či Bayern, má i lepší úspěšnost než lídři srovnatelných lig

Jindřich Trpišovský vytvořil ze Slavie fenomén, který v českém fotbale dlouho nebyl. Kromě úspěchů v Evropě nezanedbává ani českou scénu, kde slávisté dominují.