Reklama

Podívejte se na autentické reakce komentátorů UFC, když Procházka ukončil loktem Reyese

Veleúspěšný víkend zažila česká MMA scéna. Jiří Procházka si při svém druhém startu v UFC připsal opět vítězství, a to ve velkém stylu. Jeho ukončení pomocí loktu ocenili i samotní komentátoři, jenž byly z výkonu českého borce nadšení a emoce neskrývali.

Zdroj: Se souhlasem Jiřího Procházky

UFC Fight Night přinesl v nedělní ráno velký moment pro Jiřího Procházku a všechny fanoušky českého MMA. Procházka opět předvedl skvělý výkon a po zásluze si donesl své druhé vítězství v UFC.

Po vyrovnaném prvním kole Procházka soupeře ukončil v kole následujícím, a to za pomoci lokte. Američan Dominick Reyes neměl šanci takový úder ustát a také se tak nestalo.

Ukončení to bylo velmi netradiční a hlavně kreativní, za což Procházka sklidil velké ovace, nejen od komunity smíšených bojových umění.

Skvělý moment si užili i komentátoři přímo z haly v Las Vegas a bylo to na nich zřetelně vidět. Z výkonu českého bijce byly nadšení a své emoce neskrývali ani při verbálních projevech.

“Toto byla opravdu zkázonosná prezentace přímo z České republiky. Procházka ukončil zápas pomocí úderu loktem z otočky! Máme tady nového uchazeče o titul,” komentovali muži za mikrofony Procházkův výkon.

Zdroje: UFC

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?