Reklama

Podívejte se na autentické reakce komentátorů UFC, když Procházka ukončil loktem Reyese

Veleúspěšný víkend zažila česká MMA scéna. Jiří Procházka si při svém druhém startu v UFC připsal opět vítězství, a to ve velkém stylu. Jeho ukončení pomocí loktu ocenili i samotní komentátoři, jenž byly z výkonu českého borce nadšení a emoce neskrývali.

Zdroj: Se souhlasem Jiřího Procházky

UFC Fight Night přinesl v nedělní ráno velký moment pro Jiřího Procházku a všechny fanoušky českého MMA. Procházka opět předvedl skvělý výkon a po zásluze si donesl své druhé vítězství v UFC.

Po vyrovnaném prvním kole Procházka soupeře ukončil v kole následujícím, a to za pomoci lokte. Američan Dominick Reyes neměl šanci takový úder ustát a také se tak nestalo.

Ukončení to bylo velmi netradiční a hlavně kreativní, za což Procházka sklidil velké ovace, nejen od komunity smíšených bojových umění.

Skvělý moment si užili i komentátoři přímo z haly v Las Vegas a bylo to na nich zřetelně vidět. Z výkonu českého bijce byly nadšení a své emoce neskrývali ani při verbálních projevech.

“Toto byla opravdu zkázonosná prezentace přímo z České republiky. Procházka ukončil zápas pomocí úderu loktem z otočky! Máme tady nového uchazeče o titul,” komentovali muži za mikrofony Procházkův výkon.

Zdroje: UFC

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené