Reklama

Podívejte se, jak si dává ranní kávičku šampion těžké váhy UFC! Ngannou fanoušky pobavil

Třebaže situace v těžké váze UFC vypadá všelijak, úřadujícím šampionem je stále Francis Ngannou. Ten v poslední době likvidoval jednoho soupeře za druhým a nyní zabodoval také na sociálních sítích.

Francis Ngannou je mužem, o kterém by někdy rozhodně měl být natočen celovečerní film. Nyní je sice šampionem těžké váhy UFC, ovšem ještě pozoruhodnější než tento fakt je cesta, jak k tomuto titulu došel.

Vyrůstal v chudobě, od 12 let pracoval v písečném lomu v Kamerunu, kde za nelidských podmínek musel mlátit do ztuhlého písku, dokud se od sebe neoddělil.

Nelze se tedy divit, že se ve 22 letech rozhodl emigrovat. Střídal stát za státem, než jej ve Španělsku za ilegální vstup do země zavřeli. Poté se dostal do Francie, kde byl nějakou dobu bezdomovcem. Naživu ho držel sen stát se zápasníkem.

Chtěl být boxerem, ale při trénincích zjistil, že MMA je výdělečnější a jak jde vidět, jednalo se o vynikající krok. Dá se říci, že nyní je Ngannou nejzlejší muž planety a postavit se mu? To chce pořádnou odvahu.

Pokusil se o to ale influencer Rashed Saif Belhasa, který se snažil narušit šampionovo ranní popíjení kávy. Že by se mu to ale podařilo, to se říci nedá. Posuďte sami.

Video již viděly téměř 2 miliony lidí a sklízí zejména pozitivní reakce. Komentář u něj zanechalo několik hvězd UFC i fanoušků bojových sportů. Přesně takhle totiž má nejzlejší muž planety působit!

Bylo by však zajímavé, kdyby malého influencera nahradil některý z rivalů Ngannouovi váhové divize.

Zdroj: Instagram | Francis Ngannou

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené