Reklama

Podcast Kudy běží zajíc nabídl pohled do zákulisí kauzy Plavšič. Jaký je pohled novinářů a kdo tedy lže?

Fotbalový podcast Kudy běží zajíc nabídl pohled do zákulisí (ne)přestupové kauzy okolo Srdjana Plavšiče. Jaký je pohled novinářů a kdo tedy lže?

Zdroj: SK Slavia Praha

Fotbalový podcast Kudy běží zajíc, který moderuje Ondřej Novotný, hostil novináře Jana Podroužka a Jana Vacka. To jsou právě ti novináři, kteří odkryli údajný přesun srbského křídelníka Srdjana Plavšiče ze Sparty do Slavie.

Co všechno zaznělo od těchto ostřílených novinářů na témata Plavšič a komunikační zmary pražské Sparty?

Jak je možné, že samotný trenér Sparty Pavel Vrba prohlásil, že o této kauze ví pouze z médií? Tak ve zkratce zněla jedna z otázek moderátora Ondřeje Novotného.

“Z mého pohledu tam stále přetrvává zvláštní komunikační bariéra. Pavel Vrba prohlásil, že o Srdjana Plavšiče má zájem. To, že ten klub se na úrovni sportovního úseku nebyl schopen domluvit už půl roku dopředu před tím koncem smlouvy, aby se předcházelo těmto událostem, je zarážející,” řekl Jan Podroužek.

“Plavšič jim tam pravděpodobně říká, že nikde nic nepodepsal, tím pádem oni pouze interpretují jeho slova. Zástupci Sparty tím pádem nelžou, ale moc dobře ví, že ten hráč neříká pravdu,” dodal novinář Jan Vacek.

Co se týká jejich postoje k samotnému přesunu srbského křídelníka do Edenu, tak si stále stojí za svým. “Pokud se bavíme o nějaký standardních reáliích, tak je to z mého pohledu hotová věc,” řekl Vacek.

“Ještě jedna věc, pokud nám tady bude někdo něco říkat o načasování, že to někoho (Spartu) rozhodilo před zápasem, tak by zápas nemohli hrát nikdy s touhle tenzí,” rozohnil se Vacek.

Mezi tím na Letné údajně probíhají jednání o prodloužení smlouvy s Plavšičem. Samotný hráč před celou kabinou řekl, že nic nepodepsal. Kdo tedy lže?


Zdroje: Kudy běží zajíc

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Jediný problém je katastrofalní sportovní vedení Sparty v čele s T.Rosickym který má na vše dost času přes své jiné zájmy – stejné to bylo s Kangou stejné s Nitou ( kdy hrozilo že odejde do Německa) stejné je to s Plavšičem !!! Zajimavé že Dočkalovým kámošum dal smlouvu na 3 roky za 1mil.kč měsičně byť jsou to tragédi co nemaji ve Spartě co dělat – ale Plavčičovy dát 38 tis.€ měsičně nechce a bude se divit že mu to Slavie klidně dá protože v ní ještě herně pod Trpišovskym vyroste i proto že tam bude mít kolem sebe fotbalisty a ne dřeváky a lemply jako ve Spartě ( až na 4 vyjímky) !! T.Rosický je bezcharakterní parazit držicí se zuby nehty Sparťanského koryta kam mu uplně blbej Křetinský sype 1mil.kč měsičně za jeho neschopnost a kurvení Sparty !!

  • Takže Sparta by podle Vás měla koupit minimálně 20 hráčů – máte to v hlavě v pořádku?

   • Bohužel ten zoufalec Rosický přitáhl za 2 roky a 5 měsicu 19 hráču z toho je 2 jsou 100% členové základního kádru kteří jsou platní – Karlsson Krejčí ml. !!! Dalšich 17 je ligový pruměr – vysloužilci kámošové Dočkala- dlouhodobě zranění !! Tak že díky nýmandovy a škudci Rosickému se Sparta musí zbavit jak jeho samotného tak jeho bratra + minimalně těch to hráču : Hanousek Čelustka Sáček Dočkal Pavelka Krejči st. Kozák ! A pokud se během letní připravy a podzimu výrazně nezlepší Vidheim Trávník Lischka Plechatý tak v zimě prodat i ty to pruměráky a mít za ně vyhlidlé opravdu vyskautované kvalitní posily ! Pokud se Sparta zbaví Dočkala mohlo by to Travníkovy pomoc a spolu s Karabcem po připadě Fortelným být mozkem týmu.

    • Cituji vyjádření trenéra Vrby, z kterého asi budete mít velkou radost : „Už víme, jaké hráče chceme a budeme dělat všechno pro to, abychom dvě nebo tři nové tváře přivedli, ale určitě to není tak, že bych chtěl v týmu udělat průvan, že přijde třeba deset nových lidí,“ ujistil Vrba.

 2. Vacek i Podroužek jsou vždy proti Spartě.Vacek mi kdysi v odpovědí na dotaz,proč se stále otírá o Spartu a ne Plzeň sdělil,že ho urážím.Jenže měl aspoň odvahu odepsat,na rozdíl od Podroužka.K nim ještě posadit Mádla a máte neúplnější drby z fotbalu.Plavšicovi končí smlouva a zda bude ve Spartě i nadále není věcí zmiňovaných.Ti mají zveřejňovat pouze ověřené informace a ne svoje dohady podle agentury JPP.Millwall opět nezklamal a je dokonce první!Zřejmě jenom kopíruje.

  • Kecáš kraviny. Většina fanoušků má pocit, že novináři více kritizují jeho tým. A kde je pravda o Plavšičovi se teprve ukáže. Počkej si.
   Jo a o tvoje představa o práci novinářů je zvláštní…

  • Nesouhlaím, J. Vacek píše o Spartě většinou velmi mírně. Myslím, že se snaží dívat na věci ze všech stran a snaží se popsat a pochopit kroky vedení – mě je to sympatické. Pro spoustu radikálněhších fanoušků Sparty a valnou většinu fanoušků ostatních týmů se Sparty nesmyslně zastává. J. Podroužek je směrem ke Spartě mnohem vyhraněnější.

  • Souhlas, připojil bych ještě Konečnýho a Luhovýho. Ale Luhový poslední roky dost ubral a jeho názory se dají leckdy pochopit.

 3. Na úvod: Jsem fanoušek Sparty.
  Neudělení akreditace mi přijde jako chování malého dítěte, které se snaží zakrýt svůj průšvih. Z mého pohledu k tomu navíc není důvod. Stačilo by to “jen” odkomunikovat.

  Srkiho mám jako hráče rád a chtěl bych, aby zůstal, ale ne za každou cenu. T. Rosický deklaroval, že nebudeme hráče přeplácet, čistí platy po Stramacioniho éře – myslín, že to je to principielně správně. Že neměl Srki podepsáno loni taky dovedu pochopit, prostě neměl výkonnost/neuměli jsme využít jeho předností, tak moc nehrál. Poměr cena výkon v té době nedával smysl. Teď je situace jiná a Slavie využila situaci (tedy pokud se informace o podpisu potvrdí a já si myslím, že potvrdí).
  Pokud opravdu Srki odejde, tak to dovedu pochopit ze strany hráče i vedení. Samozřejmě, kdyby šel do Španělska a ne do Slavie, tak by se to kousalo fanouškům mnohem snáz.

  Nicméně pro mě je klíčové, kdo přijde do Sparty místo něj.

 4. Základ je, aby teď když Vrba poznal , kdo z hráčů na to má, si mohl doplnit kádr podle své úvahy a nekopy mohl vyřadit… Pokud mu to neumožní, tak mizérie bude pokračovat..

 5. Předně ,takovéto akce ,hráč,agent,klub ,probíhají v celé Evropě! Osobně subjektivně Plavšičovi nevêřím ,ale z obecného pohledu tito hráči klubismu nepodléhají jde o plat ,ale i sportovní uplatnění on předpokládá ve Slávii lepší osobní hru v lepším mužstvu potřebuje podporu a hlavně zadarmo. Nepřeceňuji ho ano záleží jestli se Sparta trefí do případných posil a tam si jistý nejsem? Za mě pŕípadný Kliment to není ve Spartě jsou komplexní problémy neřeší jeden hráč. Uvidíme????

  • Slávie získá leda tak hovno. Tenhle splašič akorát lítá jak magor sem a tam ale z 10 centrů dá jeden a stačí na něj fouknout a leží. Za mega, nebo kolik mu soudruh dá, je to hráč k hovnu.

 6. Prase syrovátko dalo echo novinářům asi 14 dní před derby a ti mu slíbili, že to pustí ven právě až před tím derby. Zase se ukázalo jaký svině jsou v současným edenu a že je to klub podrazáků a hajzlů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Griezmann vyhlíží angažmá v USA! Stěhovat by se mohl už za tři roky

Antoine Griezmann nyní sice bojuje s francouzskou reprezentací na mistrovství Evropy o další úspěch, přesto si našel čas i pro mediální povinnosti. Pro server Le Figaro se rozpovídal o své budoucnosti.

Udivoval mezi německou mládeží, přechod mezi dospělé nezvládl. Kušej dostal v Drážďanech padáka

Vasil Kušej býval ještě donedávna vnímán jako velký talent. V mládežnických týmech Dynama Drážďany totiž zářil. Nyní ale dostal padáka.

Řím opět probudil mou vášeň, čeká mě Mission: Impossible, říká Mourinho

José Mourinho po konci v Tottenhamu bez angažmá dlouho nezůstal. Překvapivě se upsal italskému AS Řím, kde jej dle jeho vlastních slov čeká "Mission: Impossible". V rozhovoru pro GQ Portugal se rozpovídal i o předcházejících angažmá.
Reklama