Reklama

Pochettino: Messi bude patřit vždy mezi nejlepší. Co dalšího o něm trenér PSG prohlásil?

Letošní léto byl skutečně nezvykle rušné a dramatické. A šokující! Důkazem toho všeho je přestup Lionela Messiho do PSG. Trenér Mauricio Pochettino prý ale nevěřil, že se jeho přestup podaří dotáhnout. Na tiskovce toho však kouč PSG prozradil víc…

Na tiskové konferenci před otevíracím zápasem Ligy mistrů bylo hlavnímu kouči PSG položeno hned několik otázek v souvislosti s příchodem Messiho.

Právě Messi byl v letním přestupovém okénku informován, že si jej Barcelona nebude moci dovolit, a to ani v případě, kdyby slavná legenda s číslem 10 na zádech souhlasila se snížením platu.

“Možná nejsem nevhodnější osobou k vysvětlení či popisu celé záležitosti. Existuje mnohem více lidí, jenž by na tuto otázku dokázali lépe odpovědět a přiblížili to více realitě, což si i ostatně Leo zaslouží, prohlásil Pochettino.

Vždy bude považován za jednoho z nejlepších na světě. Od té doby, co dorazil, se opravdu velmi rychle adaptoval a tvrdě trénuje,” doplnil.

Trenér pařížského celku však nepředpokládal, že se jeho přestup podaří dovést do zdárného konce. “Nepomyslel bych si, že je to vůbec možné (přivést Messiho do klubu – pozn. red.).

A když ona příležitost přijde a vše se seběhne strašně rychle, nelze to vše tak rychle zpracovat. Nicméně, existuje mezi námi určité spojení. Oba jsme Argentinci, oba podporujeme Newell’s (Old Boys – pozn. red.) a oba jsme přišli z Rosaria.

“Opravdu dlouho jsem jej obdivoval, zejména když jsem proti němu stál jako soupeř. Je vskutku skvělé jej nyní mít ve svých řadách. Doufáme, že společně dokážeme dosáhnout toho, po čem klub touží,” uzavřel.

PSG je nyní jedním z nejvážnějších kandidátu na zisk slavného poháru pro vítěze Ligy mistrů. “Je to opravdu nepředvídatelná soutěž, ale jedna z nejatraktivnějších na světě. Musíte však mít i štěstí, abyste ji dokázali vyhrát,” vysvětlil Pochettino.

Zdroj: Marca

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené