Reklama

Plzeňská Viktoria slaví výročí 110 let od svého vzniku! Jak se bude slavit?

K 110. výročí Viktorie Plzeň vznikly unikátní plechovky piva, které dávají vzpomenout na největší klubové momenty. Viktoriáni by měli odehrát 8. ligové kolo proti Českým Budějovicím také ve speciálních retrodresech!

Sváteční utkání nebere klub na lehkou váhu. V týdnu si Viktoria připravila doslova speciální tiskovou konferenci, která se věnovala výročí a vzpomínalo se především na až nereálnou dekádu (2010-2020).

Klubový šéf Adolf Šádek zpočátku tiskovky dal vzpomenout na speciální moment. “Pořád vidím výraz Davida Limberského, když jsem mu před deseti lety řekl, že bych tady chtěl hrát poháry. Je pravda, že se mi spousta snů splnila, ale když se to stane, tak to chci zažít znovu. A ještě jsme nevyhráli double, nevyhráli tři tituly za sebou.”

Sportovní úspěchy poslední dekády jsou opravdu obdivuhodné, ale navázat na pohádky minulosti bude nesmírně obtížné. Každopádně Plzeň představila speciální piva, která jsou v obalu s legendárními klubovými okamžiky (první titul, první postup do Ligy mistrů, gól Wágnera proti CSKA Moskva a titul pro Číšu).

Piva značky Gambrinus budou dle všeho dostupná pouze v západních Čechách.

Viktoria aktuálně zatím vévodí domácí soutěži a jednoznačně překonává očekávání veřejnosti i expertů, kteří před sezónou predikovali její pád mezi průměr. Proti Českým Budějovicím by ji k udržení prvního místa měly pomoci památné retrodresy.

Mimo jubilejní zápas nabídne Viktoria svým fanouškům také bohatý odpolední program.

Zdroje: Ondřej Zlámal, FC Viktoria Plzeň

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené