Plzeň nadále posiluje! Viktorka přivedla mladého hráče z klubu hrajícího Premier League

Viktoria Plzeň zbrojí na další ročník. Po Adamu Hlouškovi, Lukáši Kalvachovi a Ondřeji Mihálikovi hlásí další letní posilu. Je jí dvacetiletý slovenský talent Christián Herc, jenž do Plzně přichází na dvouleté hostování s opcí z anglického Wolverhamptonu.

Zdroj: www.fcviktoria.cz

Christián Herc je vnímám jako velká naděje slovenského fotbalu. Před čtyřmi lety přestoupil z Nitry do anglického Wolverhamptonu, nicméně poslední rok a půl odehrál na hostování v Dunajské Stredě. Herc je taktéž součástí reprezentační jednadvacítky.

“Na angažmá ve Viktorii se moc těším. Vím, že v ní v minulosti působilo, a i nyní působí řada slovenských fotbalistů, kteří s klubem slavili velké úspěchy. Rád bych na ně navázal. Česká liga i zápasy v evropských zápasech jsou pro mě obrovskou výzvou,” řekl Herc po podpisu nové smlouvy.

“Christiána jsme pozorně sledovali během jeho působení v Dunajské Stredě a velmi nás zaujal. Slibujeme si od něj posílení středu hřiště, navíc ideálně zapadá do naší koncepce, kdy jsme chtěli omladit a oživit tým,” uvedl generální manažer Adolf Šádek pro klubový web.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.

Makhmud Muradov vs. Andrew Sanchez: Preview a tipy na sázení

Makhmud Muradov za sebou má již dva zápasy v UFC, oba však absolvoval v roce 2019. V minulém roce měl smůlu, ze čtyř domluvených zápasů nevyšel ani jeden. Chuť si tedy bude chtít napravit letos, první souboj jej čeká již za pár dní. Zápasit bude s Andrewem Sanchezem. Na co vsadit?