Plzeň nadále posiluje! Viktorka přivedla mladého hráče z klubu hrajícího Premier League

0
1256

Viktoria Plzeň zbrojí na další ročník. Po Adamu Hlouškovi, Lukáši Kalvachovi a Ondřeji Mihálikovi hlásí další letní posilu. Je jí dvacetiletý slovenský talent Christián Herc, jenž do Plzně přichází na dvouleté hostování s opcí z anglického Wolverhamptonu.

Zdroj: www.fcviktoria.cz

Christián Herc je vnímám jako velká naděje slovenského fotbalu. Před čtyřmi lety přestoupil z Nitry do anglického Wolverhamptonu, nicméně poslední rok a půl odehrál na hostování v Dunajské Stredě. Herc je taktéž součástí reprezentační jednadvacítky.

“Na angažmá ve Viktorii se moc těším. Vím, že v ní v minulosti působilo, a i nyní působí řada slovenských fotbalistů, kteří s klubem slavili velké úspěchy. Rád bych na ně navázal. Česká liga i zápasy v evropských zápasech jsou pro mě obrovskou výzvou,” řekl Herc po podpisu nové smlouvy.

“Christiána jsme pozorně sledovali během jeho působení v Dunajské Stredě a velmi nás zaujal. Slibujeme si od něj posílení středu hřiště, navíc ideálně zapadá do naší koncepce, kdy jsme chtěli omladit a oživit tým,” uvedl generální manažer Adolf Šádek pro klubový web.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..