Piqué potvrdil, že odletěl do Orlanda bez souhlasu Valverdeho a opět se pustil do novinářů

V interview pro madridský plátek AS se barcelonský obránce Gerard Piqué nechal slyšet, že loni v srpnu skutečně odcestoval do Orlanda bez dovolení ze strany kouče Ernesta Valverdeho a nebral si servítky s kritikou žurnalistů, kteří podle něj špatně interpretovali jeho slova.

http://gty.im/1129677283

Od roku 2018 se tenisový Davisův pohár hraje v novém formátu, jehož autorem je prakticky právě Gerard Piqué. V srpnu toho léta se Mezinárodní tenisová federace ITF usnesla v hlasování o změně hrací podoby turnaje a stoper Barcelony chtěl letět do Orlanda, aby zajistil, že jeho nápad podpoří všechny zúčastněné strany.

Několik dní před hlasováním jsem mluvil s Valverdem a řekl mu: ‘Ernesto, poslyšte, musím tam odjet, jelikož existují pochybnosti a má přítomnost může pomoci v přijetí toho projektu.’ Nechtěl jsem mu říci, že hlasování je v Orlandu. Valverde neřekl ne, ale zároveň neřekl ani ano,“ vzpomínal dvaatřicetiletý rodák z Katalánska v rozhovoru.

A pokračoval ve vyprávění. „Pak jsme hráli v Superpoháru se Sevillou a po mé brance vyhráli. Takže jsem se jej znovu zeptal: ‘Ernesto, pamatujete, co jsem vám říkal předtím? Mohu jít? Zmeškám pouze jeden trénink a ujišťuji vás, že příští ligové utkání vyhrajeme. Nemějte obavy. Pak tedy souhlasil, ale vzápětí se zeptal, kam přesně poletím.“

Když jsem mu prozradil, že do Orlanda, pravil: ‘V žádném případě, je to velmi dlouhá cesta.’ Já trval na tom, že se vrátím a vyhrajeme. Odletěl jsem tam, nový formát se přijal, vrátil jsem se a vyhráli jsme,“ dodával. Netrvalo dlouho a tehdy aktuální téma s ihned vzaly na paškál španělská média, která psala, že Piqué odletěl bez povolení od Valverdeho.

Manipulace médií při našich vyjádřeních jsou čím dál tím brutálnější. Všechno se dělá pro to, aby se zvedly tržby a vytvořily různé polemiky. Je šílené interpretovat má slova takovým způsobem, že jsem letěl do Orlanda bez schválení od trenéra,“ ujišťoval Piqué, který se k tomu vyjářil na Instagramu a jenž je ve křížku s žurnalisty již nějaký ten pátek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..