Reklama

Petr Kníže vs. Andrea Fusi: Preview a tipy na sázení

Už se to blíží! Poprvé od října 2019 se představí legenda domácí scény opět v kleci. 43letý Petr Kníže se utká s Andreou Fusim, mužem, který je téměř o 15 let mladší a který má zkušenosti z Bellatoru. Jak zápas dopadne?

Zdroj: Oktagon MMA

Oktagon 23 nabídne celou řadu parádních zápasů. Tím hlavním je ale souboj legendárního Petra Knížete s Andreou Fusim. Favoritem je 43letý český veterán, je na něj vypsaný až překvapivě nízký kurz 1.20 u Tipsportu.

Soupeřem Knížete bude 29letý Ital, který má bilanci 8-5. Fusi za sebou má dokonce dva zápasy v prestižní organizaci Bellator, jeden vyhrál, jeden prohrál.

To Kníže prohrál z 30 zápasů jediný. I ve svých 43 letech platí za tvrdého bojovníka a na domácí scéně s ním chce zápasit jen málokdo. I proto s ním chtěl zápasit z Oktagonu například jen Leandro Silva, veterán UFC.

Kníže bude mít zajisté výhodu v tom, že prožil prakticky všechny doby MMA a má obrovskou praxi. Navíc je koučem Makhmuda Muradova, což je další velkou výhodou.

Fusi zápasí profesionálně teprve od roku 2015. Zkušenosti obou zápasníků jsou nesrovnatelné. Kníže se neustále udržuje ve formě, navíc je komplexním zápasníkem, který prakticky nemá velkou slabinu.

Velký faktor by mohl hrát také fakt, že Fusi ještě nikdy nezápasil mimo Itálii. I turnaje Bellatoru absolvoval na italské půdě. Musí se tak vyrovnat s novým prostředím, což bude rovněž hrát ve prospěch Knížete.

Dá se tedy skutečně čekat, že Kníže nedopustí překvapení. Kurz na jeho výhru se však nevyplatí. Lepší bude sázka na počet kol.

Tip na sázení | Bude zahájeno více než 2.5 kol v kurzu 1.70 u Tipsportu

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené