Pět útočníků z Premier League, kteří si zaslouží vyšší rating

Je za námi třetina sezóny a pomalu se blíži Winter upgrade, což je promo, kdy EA zvyšuje ratingy hráčů, kterým se daří. Dnes se podíváme na pětici hráčů z Premier League, kteří by si lepší kartu zasloužili.

Zdroj: chelseafc.com

Sadio Mané

Sadio zažívá velepovedenou  sezónu, ve které dal již dvanáct ligových gólů a je možná i nejlepším hráčem celé ligy. Ve FIFĚ má rating 88 ale zajisté by si zasloužil minimálně o jeden bodík víc.

Největší upgrade by si zasloužil na střele, osobně bych to viděl na 85. Nahrávky 77 jsou taky na jeho poměry málo, 79 by odpovídalo realitě. Na závěr driblink, který by se mohl vyhoupnout na sympatických 90.

Tammy Abraham

Tammy je v aktuální sezóně druhý nejlepší střelec Premier League, ve FIFĚ má však na hodnocení pouhých 76. Na winter upgrade promo se s velkou pravděpodobností dočká hodnocení okolo 79.

Zvýšit si zaslouží hlavně rychlost, 74 totiž neodpovídá realitě. Na driblinku má 69, tam by si zasloužil upgrade minimálně na 73. Abraham je i dost silný, 72 na síle by tedy odpovídalo více než současných 68.

Teemu Pukki

Pukki prožil povedený start do sezóny, následně sice trochu uvadl, i tak by si zvýšení ratingu zasloužil. Mimo toho že táhne Norwich, dokázal s Finskem podstoupit na Euro, což je velký úspěch. Ze současných 77 by se mohlo jeho hodnocení posunout na 79.

Upgrade by si Teemu zasloužil především na síle, konkrétně o čtyři bodíky. I střela 75 je na jeho poměry málo, 77 by bylo odpovídající. Je zde velká šance, že se i tento urostlý Fin dočká lepší kartičky.

Daniel James

V dnešním seznamu najdeme i zástupce z Manchesteru United, Jamese. Ten k Rudým ďáblům zavítal ze Swansea a poměrně se mu daří. Minimálně 75 rated gold kartu by si jednoznačně zasloužil.

61 na střele je opravdu málo. Vzhledem k tomu, co v Anglii předvádí, by si zasloužil nejméně 67. Driblink 73 taky neodpovídá, 77 by bylo vůči němu fér. Na nahrávkách by si taky menší vylepšení zasloužil, ale to už je vedlejší.

Lys Mousset

Francouz ze Sheffieldu zažívá povedený ročník a drží svůj celek v první polovině tabulky. V aktuální FIFĚ má silver kartu, jeho výkony však odpovídají minimálně gold kartičce s hodnocením 75.

Největší fail jeho karty je síla, má na ní pouhých 61, přičemž po upgradu by se mohla posunout na 66. Ani rychlost 77 neodpovídá, 79 je výstižnější. I střela by se mu mohla ze sedmdesáti o dva až tři bodíky posunout.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Gólman Slavie Kolář sebral Petru Čechovi dávný rekord!

Ondřej Kolář, strážce slavistické svatyně, v dresu s červenou hvězdou na hrudi zažívá více než povedené období kariéry. Po posledním zápase, kdy...

Premier League se vrací! K restartu anglického fotbalu dojde 17. června

A je to oficiální! Poté, co byly schváleny kontaktní týmové tréninky, je konečně znám také den, kdy Premier League znovu naplno vypukne....

Bundesligové okénko: Ohlédnutí za 28. kolem

Po 28. kole Bundesligy se dá směle tvrdit, že o titulu je prakticky rozhodnuto. Bayern Mnichov má na čele tabulky sedmibodový náskok...