Pešta? Ten člověk mě nezajímá. Oktagon mi nedal moc na výběr, říká Vémola

Karlos Vémola si vybral svého dalšího soupeře. Bude jím německý bojovník Aziz Karaoglu. To se nelíbí Viktoru Peštovi, který Karlose dlouhou dobu k zápasu vyzývá. Terminátor ale zápas s ním odmítá. Proč?

Zdroj: Intagram @karlos_terminator_vemola

„Pešta? Kategoricky ne! O tom se vůbec nechci bavit, ten člověk mě nezajímá. To už jsem několikrát zmínil,“ řekl Vémola.

Místo něj si ovšem vybral soupeře, který měl za posledních 10 let pouze 5 soubojů. Proč si vybral právě Karaogla?

“OKTAGON mi nedal moc na výběr. A pokud jsem si měl vybrat mezi Silvou a tímhle frajerem, beru druhou možnost, protože zápasil s šampionem UFC,” řekl.

“Porazil podle mnohých odborníků Chalidova. Je to opravdu tvrdý borec, ale mohl by mi stylově sedět, protože je to hlavně postojář. Nebude to lehký,” dodal.

„Karaoglu je legitimní osmdesát čtyřka. Válečník, který zápasil s těmi nejlepšími. A na toho nemůže člověk, pokud není úplnej debil, říct vůbec nic,“ zakončil Terminátor.

Vémolu čeká na začátku roku 2021 operace lokte, po které si plánuje odpočinout. Zápas s Apollem však není zcela vyloučen.

Zdroj: iSport.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

    • určitě ne, bude to něco osobního, nevím kde bereš tu jistotu, že by ho Pešta “přejel”, když má šňůru proher a navíc zdrátovanou čelist….. ty toho o fightingu moc nevíš viď?

      • Vždy tomu Němcovi je 43, souhlasím s ostatními, jde mu jen o prachy, kdyby ho Pešta dal, tak už nebude tak mediálně přetažlivý :D.

    • určitě ne, bude to něco osobního. Navíc nevím kde bereš tu jistotu, že by ho Pešta “přejel”, když má šňůru proher a navíc zdrátovanou čelist….. ty toho o fightingu moc nevíš viď?

  1. Nevim no, na člověka co si zakládá na egu je to věčné schovávání se před Peštou už docela trapné….

  2. Všichni vědí že by Pešta Vémolu seřezal. Ví to i Vémola a je mu jasné že by doterminátoroval tak se mu vyhýbá jako Vémola Peštovi.

  3. proč si vybral borce co za 10 let má jen 5 zápasů je trapný ,už se silnějších asi bojí co by pak dělal , je to tluč huba a nic víc ,sám řekl ,že si vybere toho nejsilnějšího a to je brazilec , u mě to je zbabělá tluč huba a žádný terminátor

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Old Trafford aneb Silný příběh Divadla snů, jenž je domovem Manchesteru United

Manchester United vítězí, další titul pro Manchester United, Rudí ďáblové jednoznačným způsobem ovládli derby... a mohli bychom pokračovat.

Tomáš Souček byl zvolen do nejlepší jedenáctky aktuální sezóny Premier League

Uživatelé portálu WhoScored zvolili nejlepší fotbalovou jedenáctku probíhající sezóny Premier League. A nechybí v ní ani český defenzivní záložník Tomáš Souček!

Svět zaskočen! Conor McGregor prohrál svůj zápas s Dustinem Poirierem

Ostře sledovaný duel, na který se fanoušci těšili už několik měsíců, je již minulostí. Zápas Poirier vs McGregor v rámci turnaje UFC 257 skončil pro mnohé nečekaně, a to právě výhrou Američana!