Attila Végh odpověděl na výzvu Viktora Pešty! Co na jejich možný souboj říká?

Zajímavá situace se rýsuje v organizaci Oktagon. Karlos Vémola tak dlouho odmítal zápas s Viktorem Peštou, až se odmítaný rozhodl vyzvat Attilu Végha. Co na to slovenský zápasník?

Zdroj: instagram.com/viktorpesta/

Viktor Pešta předvedl na Oktagonu 20 skvělý výkon a dokázal vyhrát svůj první zápas ve váze do 93 kilogramů. A zřejmě jej už unavilo čekat na možný souboj s Karlosem Vémolou.

“Terminátor” jej dlouho považoval za nikoho a neustále tvrdil, že s ním zápasit nebude. Cílil na odvetu s Attilou Véghem, přičemž právě výhra nad Peštou by ho k ní mohla velice přiblížit.

Nyní to ale vypadá, že jej Attila i Pešta vyšachují ze hry. Pešta totiž po své výhře vyzval právě bývalého šampiona Bellatoru a Oktagon prakticky nemá jediný důvod, proč zápas neuskutečnit. Naopak.

Své k tomu řekl promotér Ondřej Novotný, dle kterého si musí Pešta na tento duel ještě chvíli počkat.

A co na to Végh? „Souboj o titul by si Pešta zasloužil, je to pokorný chalanisko, ale kdyby mě každý týden někdo vyzýval, tak bych musel zápasit každý týden,“ nechal se slyšet Attila při přání fanouškům do roku 2021.

„Každý bojovník má svůj sen. Viktor chce být jedničkou a mít titul. Karlos chce zápas semnou. Rozdíl je v tom, že můj sen už se splnil. Nemám takovou obrovskou motivaci. Nabídku jsem však zatím oficiálně nedostal a samozřejmě jsou nabídky, které se nedají odmítnout,“ dodal Attila s tím, že je profesionál a je to jeho práce.

Dočkáme se tohoto veleatraktivního souboje?

Zdroj: Attila Végh

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Je pochopitelné, že se Vémola nechce s Peštou střetnout. Na rozdíl od Vémoly totiž umí boxovat a to je ten problém. Boji ve stoje se Vémola bojí, proto Peštovi uhýbá. Pokud nazval Peštu idiotem, potom má mentální nedostatečnost. Jen se chvástá. Pešta s Véghem Vémolu vyšachují a ten utře hubu. Végh s ním do odvety nepůjde, nemá to zapotřebí, navíc k němu musí Vémola napřed dojít přes jiné, lepší než je on sám a toho se on bojí. Strach ukázal už před soubojem s Lohorém. Cítil, že by na něho nemusel být a vymlouval se na držení diety a tělesné oslabení. Jistota je jistota, co kdyby náhodou.

  2. Myslím, že Pešta nemá šanci. Proporce Attily jsou jasné. -) Ale co, se Attila alespoň protáhne.-)

  3. Attila je náročný soupeř stavbou těla i technikou. Je otázkou, jestli má smysl až tak moc trénovat, aby ho někdo porazil. Pokud bude chtít časem Vémola porazit Attilu musí mít lepší techniku nebo větší sílu a výdrž nebo obojí. Myslím, že tréning na tak vysoké úrovni zabere mnoho sil a času. Opravdu má smysl trénovat až tam moc proti Attilovi? Kdo ví, co ukáže čas?

  4. Vémola to je klaun který má k sobě slabší soupeře.Jeho styl je jednostranný-na zemi. Jeho styl už většinu lidí nezajímá. V postoji je nejistý a pomalý. Úspěchy a body se získávají bojem s rovnocenným soupeřem. To náš Karlos nedělá a neumí. v UFC mu byli rovnocení soupeři určeni. Tak taky dopadl jak dopadl. Tady kraluje v tomto českém rybníčku tím že si vybírá soupeře podstatně slabší a pod jeho třídu, tady mu je nikdo neurčuje. Tak se Karlosi nadále snaž snášet zlatá vejce tvému gurú Novotnému.Zatím Váš zlatý hřeb oktagonu je zlatá slepice, která ti vydělává nemálo. Musíš si jí hlídat aby ji nikdo neublížil.Do tý doby bude zlatý hřeb večera jedno velký hovno. Zdar všem kdo dělají MMA – sport poctivě a s láskou.

  5. Strašně mě baví tady to divadlo, není to sport je to jen komedie co vyvolává emoce stejně jako ordinace v růžové zahradě. A to nás baví. Spekuluje se nad tím kdo má vyzvat Attilu o pás šampiona…za mě je to úplně jedno, ale sorry poslední titulový zápas 9.11.2019…není to trochu dlouhá mezera ? Podívejte se na poslední dva zápasy Attily za sebou ( prohra s Virgilem Zwickerem a pak výhra s Karlosem) dost podobný průběh, akorát úplně jiný Attila. Za mě Karlos je magor co to bere vážně, bere zápasy a připraví se na ně. Magory mám rád, dávaj tomu všechno a za to jim patří dík, jsou to dříči a srdcaři. Ale baví mě vidět jak někoho něco motivuje, nebaví mě dívat se na to jak někdo mrhá talentem a dlabe nato. Dejte Attilovi motivaci a budu to chtít vidět. Jinak se raději podívám na poctivou vydřenou práci Karlose i když je to magor.

  6. Karlos ať jde dělat zápas řecko-římský když se rád válí na zemi a bojí se rány. Nebo sumo, tam se snesou i velký váhový rozdíly mezi soupeři. To i ty holky předvedly lepší a pestřejší boj než on. Jsem zvědav jak dlouho ještě lidi budou chodit na jeho udušení soupeře smradem z podpaží.

  7. Osobne bych rad videl zapas Patrika Kincla s vemolou.Neberu to jako odvetu.Pac ja bych mu ten prvni zapas dal

  8. MMA je sport kde ide hlavne o prachy ci uz vyhrajes alebo prehras zadarmo sa vám tam mlátiť nebudú.. a ked chce Vemola odvetu a zas pobozkať podlahu oktagonu tak nech jeho promotér zacvaka riadne veľký balík peňazí.. lebo keď nastupi Atilla do ringu Karlos moze rozopnuť opasok a rovno ukončiť kariéru…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velká strategická bitva je u konce. Jak dopadla Velká cena Španělska?

Lewis Hamilton nebo Max Verstappen? Mercedes nebo Red Bull? Asi takto by se dal vyjádřit nejen průběh závodu, nýbrž i celý závodní víkend. Kdo nakonec vyhrál a jak Velká cena Španělska dopadla?

Je tady anketa Hokejista sezony! Kdo si odnese prestižní ocenění v Tipsport Extralize?

Tradice je tradice, přes to vlak prostě nejede. Extraligové sezoně 2020/2021 definitivně odzvonilo, tudíž je kromě její rekapitulace taky nejvyšší čas vyhlásit ty nejlepší.

Kterým hráčům v české lize končí smlouva? Plavšič, Jovovič či Kliment si můžou hledat nové kluby

Ve FORTUNA:LIZE končí toto léto smlouva hned několika hráčům. Ti už jsou od zimy svolní hledat si nové angažmá, kam by se od 1. července přesunuli zadarmo. A letošní výběr nabízí dost kvalitních fotbalistů.