Reklama

Pešta o titul polotěžké váhy Oktagonu? Promotéři to vidí vcelku jasně

Viktor Pešta si připsal další vítězství a říká si o titul polotěžké váhy. Navíc vyzval elitního ruského zápasníka, který doposud usiloval o souboj s Karlosem Vémolou. Co na to promotéři?

Zdroj: Oktagon MMA

Viktor Pešta si připsal další dominantní vítězství a po zápase vyzval Mikhaila Ragozina poměrně zajímavým způsobem, v němž opět nařkl Karlose Vémolu z utíkání, respektive schovávání se.

„Jestli tě nebaví si hrát neustále s někým na schovávanou a chceš se utkat s někým, kdo se nebojí výzev, tak já se s tebou klidně utkám,“ vyzval v kleci po zápase Pešta ruského elitního bijce.

Na tiskové konferenci si pak jasně řekl o titul: „Já bych ten souboj o titul bral. Je to tak, že z aktivních bojovníků jsem aktuálně nejvýš. Přede mnou jsou Attila a Feucht, u kterých to nevypadá, že by měli zápasit, takže to vypadá, že jsem na řadě já.“

Obdobně to vidí i promotéři organizace. „Viktor má určitě pravdu. Je pomyslnou jedničkou té váhy, má to dobře načtené a pálí mu to, není o čem. Je tím, kdo si titul v polotěžké váze zaslouží a tím, koho vyzval, se nám otevírá zajímavá možnost a těším se, co bude v následujících měsících,“ nechal se slyšet Ondřej Novotný.

Pešta si od zápasu hodně slibuje. „Ragozin je ve světovém žebříčku výš než já, dává to smysl. Je to velké jméno ve světě i u nás, takže budu moct ukázat, jak kvalitní bojovník jsem a třeba mi to přinese i titul Oktagonu,“ neskrýval ambice druhý Čech v UFC.

Novotný však prozradil, že Ragozin chtěl zápasit s Vémolou a o zápasu s Peštou zatím nebyla řeč. „Ale máme otevřené možnosti. Myslím, že jsme schopni splnit ty finance, když budou rozumné. Jsme schopni do toho hodně zainvestovat, ať už kvůli Viktorovi nebo Karlosovi,“ dodal promotér Oktagonu.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Pešta je reálnější soupeř. Bude muset hodně zabejčit, aby uspěl, ale to už tak prostě je.

    Vémola by opět jen mlel a mlel, až by si namlel 😀

  2. Pešta je borec , nebojí se žádné výzvy. Né jak Karlík , ten má fedry jít s někým silnějším.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

OKTAGON 25: Paradeiser vs. Adas – Preview a tipy na sázení

Na konci ledna se Ronald Paradeiser dočkal titulové bitvy, když nastoupil proti legendárnímu Ivanu Buchingerovi. Zápas ale vůbec nezvládl a rychle prohrál. Nyní se pokusí vrátit na vítěznou vlnu.

OKTAGON 25: Krištofič vs. Matavao – Preview a tipy na sázení

Pirát se vrací do akce! Na turnaji OKTAGON 25 se Samuel Krištofič představí v kleci poprvé od začátku prosince minulého roku. V zápase s Al Matavaem bude velkým favoritem. Dojde si pro výhru?

OKTAGON 25: Buday vs. Minda – Preview a tipy na sázení

Další turnaj Oktagonu se blíží mílovými kroky! Nejočekávanějším zápasem bude titulová bitva těžkotonážníků Martina Budaye a Kamila Mindy. Kdo se stane novým šampionem?
Reklama