PES vyráží do boje proti FIFĚ a společně s UEFA uspořádá první eEURO 2020, kterého se zúčastní i Češi

FAČR na svém webu oznámil, že se představí na historicky prvním eEURU 2020, které pořádá UEFA a jehož se zúčastní všech 55 národních fotbalových asociací. V tomto turnaji však nepůjde o známou hru FIFA, ale hráči budou soutěžit ve hře Pro Evolution Soccer 2020, která se tak vrhá do zatím nerovného boje se svým největším konkurentem EA Sports.

Zdroj: uefa.com

A jak se můžete zapojit vy a reprezentovat Českou republiku na turnaji eEURO 2020?

“V období mezi listopadem 2019 a lednem 2020 jednotlivé asociace vyberou dva až čtyři zástupce pomocí kvalifikačních turnajů, kteří následně budou reprezentovat svou zem v rámci výše zmíněné kvalifikační fáze s cílem probojovat se na finálový turnaj do Londýna.” píše se na stránkách repre.fotbal.cz.

“Pokud se chcete ucházet o místo v českém týmu, vyplňte formulář, do poznámky napište „eFotbal“ a budeme Vás informovat. Mezi šestnáctku nejlepších týmů, které postoupí na finálový turnaj, se rozdělí 100 tisíc dolarů, přičemž vítěz obdrží 40 tisíc.”

Již v lednu pak proběhne los, během kterého budou jednotlivé země rozděleny do deseti skupin pro on-line kvalifikační fázi, která je naplánovaná na březen a květen.

Každou zemi čekají dva zápasy jeden na jednoho a získané body se budou počítat do tabulky.

16 nejlepších se pak kvalifikuje na finálový turnaj, který proběhne v červenci v Londýně. Velkou motivací je určitě i to, že celá akce se bude konat ve Wembley.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..