Spojte se s námi

Liga mistrů

Pérez: S Ansuem ukazujeme, že v Barceloně mohou uspět i odchovanci. Sám Fati byl velmi šťastný z gólu a výhry

Publikováno

dne

K mikrofonům zamířili po výhře 2:1 nad Interem autoři obou branek Barcelony, tudíž Carles Pérez s Ansuem Fatim. Hlavně pro druhého jmenovaného to byl velký zážitek, jelikož svou trefou donutil historiky přepsat knihy rekordů.

http://gty.im/1187761513

Carles Pérez

Jsem velmi šťastný. Zahrát si tady je sen a vstřelit gól na takto legendárním stadionu jakbysmet. Celý tým mi gratuloval. Bylo těžké dostat se do hry, ale po gólu jsme se ujali kontroly.

Pro mě se nic nemění. I nadále budu pracovat a těšit se ze hry, stejně jako využívat příležitostí, které mi trenér dá.

Ansu má neuvěřitelný talent a oba jsme příkladnými kluky z La Masie. Dokazujeme, že pokud tomu věříte, můžete toho dosáhnout. Barca důvěřuje odchovancům a ti zde mohou uspět.

http://gty.im/1187779768

Ansu Fati

Až teď jsem se o tom rekordu dozvěděl. Jsem z té branky velmi rád, stejně jako z výhry. Nahrával jsem Suárezovi, on mi míč vrátil a pak celý stadion utichl. Pomyslel jsem si: ‚Co jsem to provedl?‘

Je to jako sen. Vždy říkám, že se všechno děje tak rychle. Musím pracovat a učit se od těch nejlepších. Jsem vděčný za každou šanci, kterou dostanu. Budoucnost bude taková, jako dříve – budu se snažit využít každé šance.

Reklama

Oblíbené