Pérez: S Ansuem ukazujeme, že v Barceloně mohou uspět i odchovanci. Sám Fati byl velmi šťastný z gólu a výhry

K mikrofonům zamířili po výhře 2:1 nad Interem autoři obou branek Barcelony, tudíž Carles Pérez s Ansuem Fatim. Hlavně pro druhého jmenovaného to byl velký zážitek, jelikož svou trefou donutil historiky přepsat knihy rekordů.

Embed from Getty Images

Carles Pérez

Jsem velmi šťastný. Zahrát si tady je sen a vstřelit gól na takto legendárním stadionu jakbysmet. Celý tým mi gratuloval. Bylo těžké dostat se do hry, ale po gólu jsme se ujali kontroly.

Pro mě se nic nemění. I nadále budu pracovat a těšit se ze hry, stejně jako využívat příležitostí, které mi trenér dá.

Ansu má neuvěřitelný talent a oba jsme příkladnými kluky z La Masie. Dokazujeme, že pokud tomu věříte, můžete toho dosáhnout. Barca důvěřuje odchovancům a ti zde mohou uspět.

Embed from Getty Images

Ansu Fati

Až teď jsem se o tom rekordu dozvěděl. Jsem z té branky velmi rád, stejně jako z výhry. Nahrával jsem Suárezovi, on mi míč vrátil a pak celý stadion utichl. Pomyslel jsem si: ‘Co jsem to provedl?’

Je to jako sen. Vždy říkám, že se všechno děje tak rychle. Musím pracovat a učit se od těch nejlepších. Jsem vděčný za každou šanci, kterou dostanu. Budoucnost bude taková, jako dříve – budu se snažit využít každé šance.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..