Reklama

Pavel Vrba o zranění Lukáše Juliše i prozatímní letní přípravě

Sparta má za sebou úspěšnou první část přípravy, když vyhrála všechna svá přátelská utkání. Jak prozatímní průběh soustředění hodnotil trenér Pavel Vrba a jak to vypadá se zraněním Lukáše Juliše?

Spartu nyní čeká soustředění v Rakousku. První část přípravy už ale Letenští uzavřeli, a to výhrou 1:0 v šedesátiminutovém zápase s Líšní.

„Vyhráli jsme 1:0, ale máme za sebou čtrnáctidenní období, které bylo hodně náročné, chyběla nám lehkost a přesnost ve finální fázi. Z tohoto pohledu jsem trošku nespokojený, že jsme se neprosazovali víc.”

Ze zápasu musel vinou zranění odstoupit Lukáš Juliš, vyšetření ale dopadlo dobře a šikovný útočník by dle Vrby mohl stihnout i soustředění.

„První rentgen neukázal žádnou zlomeninu, teď půjde na rezonanci, tak uvidíme, jak je to s vazy. Doufejme, že to nebude nic vážného. Snad s námi odjede na soustředění a léčba nebude trvat dlouho.”

První část přípravy se nesla spíše ve znamení nabírání kondice. V Rakousku už bude Vrba svůj tým směřovat k nové sezóně formou zápasů s kvalitnějšími soky.

„Herní část teprve přijde v Rakousku, kde nás čekají další čtyři utkání se silnějšími soupeři. Tam už nebudeme tolik rotovat hráče, zatím všichni hráli stejnou minutáž, tam už to bude jinak.”

Bývalý trenér reprezentace je zatím se svou první přípravou ve Spartě spokojen. Nyní už vše směřuje ke startu Fortuna ligy a předkolům Ligy mistrů.

„Trénovali jsme dvoufázově. Podmínky jsou tady skvělé, takže jsem samozřejmě spokojený. Teď to musíme připravit tak, abychom byli spokojení i na začátku soutěže,” uzavřel Vrba.

Důležité pro Spartu bude především vyladit formu na utkání kvalifikace do Ligy mistrů s Rapidem Vídeň, které se odehraje 20. a 27. července.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Kteří 4 silní soupeři to na soustředění v Rakousku jsou ? Předpokladám že 1 bude tým z Rakouské ligy který v poslední sezoně neskončil huře jak 6 v tabulce ( dávalo by to smysl když soupeř v předkole je z Rakouské ligy) ?! A co ty slavné posily kdy přijdou nebo to fakt chcete hrát s Vidhaimem Sáčkem Dočkalem a spolehat jen na Hložka nebo že bude mít Juliš famozní formu a v předkolech dá 4 goly a nezraní se na 2-3 měsice ?

  2. Pane Vrbo, ať se vám daří navzdory neschopnýho klauna co si říká sportovní ředitel jeho partičce nymandů.

  3. Pavla přeji ti mnoho úspěchů. Rosa mě zklamal za ty posílí co ti neschválil. Raději vše nechá rejzozroutum tím u mě hodně klesl. To není ředitel měl by jsi si tam dosadit svého

  4. Spartě jen to nejlepší,čestné soupeře a rozumné fanoušky,pro které mám vzkaz.
    “Nenechte se rozeštvat”.To je od roku 1995 záměrem velké části médií,zejména pražské.
    Držme při sobě.Sparta tempo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené