Paul Pogba vs. fanoušek West Hamu. Podívejte se, jak vypadal incident, který vyřešil až Carrick

Páté kolo Premier League proti sobě postavilo Manchester United a londýnský West Ham, kde působí 3 Češi. Zápas skončil 2:1 pro United, došlo však k nepříjemnostem mezi Paulem Pogbou a fanoušky West Hamu.

Páté kolo Premier League proti sobě postavilo Manchester United a londýnský West Ham, kde působí 3 Češi. Zápas skončil 2:1 pro United, došlo však k nepříjemnostem mezi Paulem Pogbou a fanoušky West Hamu.

West Ham šel do vedení, po chvíli však srovnal Cristiano Ronaldo a v 89. minutě otáčel zápas Jesse Lingard. V poslední minutě pak Mark Noble neproměnil penaltu a zápas skončil 2:1 pro Manchester United.

Není se proto čemu divit, že fanoušci West Hamu nesli prohru velmi špatně. Při odchodu hráčů Rudých ďáblů ze hřiště jeden z fanoušků zakřičel na Pogbu: „Zavři tu svou zas**nou hubu!“

Pogba se napřed smál, ale když nadávky pokračovaly, tak málem proti fanouškovi vystartoval, vše nakonec vyřešil až Michael Carrick, který francouzského záložníka uklidnil a odvedl.

Vše ale nejspíše vyprovokoval sám Pogba, když po zápase začal gestikulovat směrem k příznivcům Kladivářů. A ti si to samozřejmě nenechali líbit.

Podívejte se sami na video, jak celá situace probíhala.

Nejspíše můžeme být rádi, že Carrick zakročil a Pogbu odvedl. Kdo ví, jak by celá situace probíhala dále, kdyby nezasáhl. K žádnému pokračování nepříjemného incidentu tak naštěstí nedošlo a hráči hostujícího celku mohli jít slavit.

Zdroj: United Zone