Patrik Schick končí ve FIFA turnaji, rozhodl o tom gól v závěru zápasu

Ve středu v 19 hodin odehrál Patrik Schick čtvrtfinálový zápas mezinárodního turnaje. Jeho soupeřem byl Izraelec Dabbur. Oba dva hráči se rozhodli hrát za Liverpool, přičemž šťastnější byl nakonec izraelský hroťák.

Dabbur otevřel skóre hned z první vážnější šance, Oxlade-Chamberlain našel ve vápně Maného, který už dával do poloprázdné brány. Izraelský reprezentant byl i nadále aktivnější a ve 42. minutě málem znovu udeřil, Maného střela levačkou však těsně minula levou tyč.

V 44. minutě měltutovou šanci na noze Dabburův Firmino, Alisson ho ale parádním zákrokem vychytal. V první nastavené minutě Patrik ze své první větší šance vyrovnal, Mané nahrál pod sebe a Firmino už míč s klidem uklidil do prázdné brány.

V páté nastavené minutě ještě tutovou šanci zmařil Dabburův Chamberlain, do kabin se tak šlo za stavu 1:1. V druhé půli přišla šance až v 68. minutě, kdy Chamberlain na izraelské straně přestřelil.

V 89. minutě přišel klíčový moment zápasu, Dabburův Salah si naběhl za obranu a levačkou rozhodl o výhře Izraelce. Patrik už nestihl zareagovat a po prohře 1:2 končí ve čtvrtfinále.