Patrik Hellebrand pravděpodobně změní působiště

Patrik Hellebrand, kterého Slavia koupila ze Slovácka, se nedokázal v sešívaném dresu prosadit. 21letý záložník byl poté poslán zpět na hostování do Uherského Hradiště, kde se měl rozehrát. Jenže to se nestalo.

Zdroj: SK Slavia Praha

V dresu Slovácka totiž odehrál Hellebrand pouze 285 ligových minut (7 zápasů). Dokonce nastoupil ke 4 kláním ve 3. lize v dresu Slovácka B.

To rozhodně není to, co samotný hráč očekával a ani to, co očekávala pražská Slavia. Proto se dá očekávat, že se přesune jinam.

Hlavním adeptem na získání ofenzivně laděného záložníka je podle Deníku Sport Opava, kde by mohl dostat mnohem více prostoru.

Slezský celek totiž trénuje Radoslav Kováč, který umí dobře pracovat s mladými hráči.

Jenže jeho tým je na samotném chvostu tabulky a nutně potřebuje začít bodovat. Byl by proto Hellebrand pro Opavu vhodnou posilou? Za pokus to rozhodně stojí!

Talentovaný záložník by mohl ve středu pole vyniknout, když se to doposud svěřencům trenéra Kováče nepovedlo. Navíc by získal Hellebrand velmi cenné zkušenosti, jelikož Opava bude bojovat o každý bod, aby se dokázala zachránit!

Zdroje: Instagram – Slávistické zprávy, Deník Sport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jenom se prokáže,že je to jeden z dalších hráčů,kteří budou vynikající v menších klibech a v týmech typu dnešní Slavie i pomalinku se zdvihající Sparty se neuplatní.Takových nadějí už běhalo po českých hřištích spousta.

  2. Ty jeho nadšené žblebty o sešívaných čínských komunistech při přestupu, hrdé odmítnutí Sparty …

  3. Pokud dění sledujete a čtete z různých zdrojů,víte Helebrand byl přeplacen 25 milionů ,podpora a zajém hradniho Mynáře ve prospěch Slovácka! Sehrála se komedie ,respektive hra jak přemístnit 25 milionů! Luft Jarda ,Mynář a další jsou v pozadí to je všechno. Helebrand mladý kluk je na čase,aby někde hrál.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maddison, Grealish, Foden nebo Mount. Kdo bude hrát na Euru?

Euro 2021 se rychle blíží a hráči to cítí. Tlak na předvedené výkony se stupňuje a v následujících měsících některým z nich uhasne sen o hraní na evropském šampionátu. Obzvlášť nelehký úkol čeká trenéra anglické reprezentace Garetha Southgata při výběru středních záložníků.

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.