Pastrňák se musel podrobit operaci, kvůli níž zmešká úvod NHL

David Pastrňák v září podstoupil operaci kyčle. Podle Bostonu se zotaví až za pět měsíců, český hokejista tak s největší pravděpodobností zmešká start nového soutěžního ročníku NHL.

Zdroj: Wikimedia CC BY-SA 4.0

David Pastrňák v posledních letech v NHL doslova válel. Nyní však bude svému Bostonu chybět. V září se totiž podrobil operaci kyčle a očekává se, že nestihne úvod nové sezóny NHL.

Zprávu už potvrdili i zástupci Bostonu. Uvedli, že podle klubových lékařů by se měl Pastrňák po zákroku zotavovat po dobu 5 měsíců.

Pastrňák tak zmešká úvod nového ročníku, nebude však z bostonských hvězd jediný.

Brad Marchand se totiž v nedávné době podrobil operaci kýly, po které by se měl zotavovat minimálně 4 měsíce.

V uplynulém ročníku byl David Pastrňák nejlepším střelcem NHL. V 70 utkáních základní části dokázal vstřelit 48 branek a na dalších 47 gólů se podílel asistencí.

Zdroj: nbcsports.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Berbr už nevládne, předseda FAČRu vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal

Překotné události se děly ve fotbalovém hnutí. Pro podezření z korupce a dalších trestních činů byl vzat do vazby intrikán Roman Berbr, předseda FAČR Martin Malík vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal.

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.