Pastrňák laboruje se zraněním. Nastoupí do dalšího utkání?

Kvůli blíže nespecifikovanému zranění musel český útočník ve službách Bostonu, David Pastrňák vynechat druhé utkání série 1. kola play-off proti Carolině (Bruins prohráli 2:3).

zdroj: sports.yahoo.com

Podle slov hlavního kouče, Bruce Cassidyho, by však nemělo jít o nic vážného. „Nevěříme tomu, že by to mělo být zranění dlouhodobého charakteru,“ poznamenal šéf střídačky.

Pastrňákův start ve třetím utkání proto není vyloučen a definitivní rozhodnutí padne před zápasem.

Pro Bruins by to byla jistě citelná ztráta. V prvním utkání strávil rodák z Havířova na ledě bezmála 25 minut, ve kterých si připsal 2 body za gól a asistenci na rozdílový gól parťáka Patrice Bergerona v prodloužení.

A právě při oslavě rozhodující branky šlo vypozorovat, že Pastrňák není zcela fit.

Zdroj: nbcsports.com