Ostuda! Slavia prohrála na půdě Beer Shevy a zkomplikovala si cestu za postupem

Slavia nezvládla první zápas skupiny Evropské ligy. Na hřišti Beer Shevy prohrála 1:3 a výrazně si zkomplikovala cestu za postupem. O výsledku rozhodly chyby v defenzivě českého klubu.

Zdroj: slavia.cz

První šanci měl ve 23. minutě Musa, z voleje ale branku minul. Ve 31. minutě to zkusil z úhlu Lukáš Provod, jeho pokus však netrefil branku. Ve 33. minutě ohrozil gólmana domácích Traoré, střela šla ale pouze do jeho náruče.

Ve 37. minutě šel sám na brankáře Tecl, gólman domácích se ale blýskl skvělým zákrokem. Beer Sheva udeřila hned ze své první šance, Hovorka se nedohodl s Kolářem a Agudelo už jen poslal míč do poloprázdné brány.

Druhou půli otevřela rána Oscara, ta ale trefila jen střed brány. Blízko vyrovnání byla Slavia v 60. minutě, kdy nejprve Stanciovu střelu vyrazil brankář a následně Kuchtova střela neprošla přes bránícího hráče.

V 69. minutě zkusil z poloviny hřiště přelobovat Koláře jeden z hráčů Shevy, míč ale naštěstí pro Sešíváné skončil mimo. V 73. minutě pálil opět Stanciu, soupeřova obrana však srazila míč na roh. Zasloužené vyrovnání přišlo v 75. minutě, když se krásně z voleje trefil Provod.

Domácí ale znovu odpověděli v 86. minutě. Pěknou akci uzavřel přesným zakončením Acolatse. Ten samý hráč se trefil i o minutu později, když po chybě Hovorky poslal míč střelu z dálky do opuštěné brány. Beer Sheva už si vedení udržela a došla si pro tři body.