Reklama

Ostré výpady proti Spartě utnul až samotný Srdjan Plavšič! Jak tohle dopadne?

Celé pondělní dopoledne se neslo v duchu ostrých výpadů proti Spartě. Fotbalová veřejnost si střílela z případného přestupu Srdjana Plavšiče do konkurenční Slavie. Celou situaci uklidnil až samotný hráč. Jak tohle dopadne?

Zdroj: AC Sparta Praha

Deník Sport přišel údajně s informací, že se srbský křídelník bude po vypršení smlouvy stěhovat z Letné do Edenu. Jednalo by se o další kritickou prohru Sparty. Současná Slavia je sportovně poněkud dál než letenský celek.

Ale z pozic mimofotbalových sešívaní ještě totálním hegemonem není, jenže dnešní dopoledne nasvědčovalo tomu, že Slavia začíná totálně dominovat i klubové a přestupové politice.

Dle všech informací to vypadalo, že 25leté křídlo Sparty zamíří k největšímu rivalovi a to samozřejmě neuniklo fotbalové veřejnosti, která se ostře pustila do Sparty a především do jejího vedení.

Celou situaci musel uklidnit až samotný Srdjan Plavšič, který na svůj Instagram napsal: “Ahoj fanoušci, mohu povědět, že se Slavií jsem smlouvu nepodepsal, ani jsem s nimi nejednal o žádné nabídce. Jednáme se Spartou, jestli bude nový kontrakt. Děkuju za podporu.”

Co za touto hrou stojí? Je to hra Slavie, Deníku Sport či Plavšiče a jeho agenta, který chce vydobýt svému hráči lepší vyjednávací pozici? Jedno je jisté, srbskému křídelníkovi končí po sezóně smlouva a jestli ji neprodlouží, tak může odejít kamkoliv zadarmo.

Podívejte se na některé z ostrých výpadů na sociálních sítích, které předcházeli tomu, než celou situaci uklidnil hráč Sparty.

Ostré výpady z řad fotbalové veřejnosti

“To teď bude mít Plavšič v kabině asi spoustu dotazů, co dělat, aby se ostatní taky dostali do Slavie.”

“Samotný odchod Plavšiče by asi tak hrozný nebyl. Když si pak ale člověk uvědomí, že tam místo něj bude hrát Krejčí st., který naposled udělal povedenou kličku loni v dubnu na tréninku nebo Hanousek, který dal 3 přesný centry za celou kariéru, tak už je mi Sparty skoro až líto…”

Celé kauzy se samozřejmě chytlo spoustu rozhněvaných fanoušků Sparty a i popichujících slávistů. Jak tohle dopadne? To se dozvíme v blízkých dnech, ale přeci jen to vypadá, že by Plavšič ke konkurenci chodit neměl, když to sám jasně vyvrátil.


Zdroje: Instagram – Srdjan Plavšić, Deník Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Jen všeobecné řeči.Už by měl být znám ten,kdo tuto informaci(agentura JPP) vůbec vypustil na veřejnost.Jenže se ukáže,že dotyčný hrdina se schová za “zdroj ČTK”,nebo se pod článkem objěví jakási značka ze dvou až tří písmen.Ať se novináři nediví,že se jim říká presstituti.Zveřejněte jméno toho,kdo to pronesl na veřejnosti!Jinak se jedná o lež.

 2. Je to až neuvěřitelné,ale 5 hráčů základní sestavy Sparty se už pokoušelo získat informace
  pro přestup do Slávie.Zkrátka Slávie táhne,je v kurzu,zatímco Sparta ztrácí na popularitě.
  Nakonec samotné sportovní vedení Sparty už částečně rezignovalo na nějaké zlepšení.

  • 5? Proč jen 5? Proč ne 7, 9 nebo celá jedenáctka? Proč si Nita netluče hlavou do zdi, že prodloužil, když mohl být jako potenciální náhrada za Koláře? Navíc když vynechám Plavšiče (ten tam jednou nohou je, tak patrně řešíme dalších 5), Nitu – viz výše a Hložka, který sice ve Spartě nemusí být spokojený, ale u něj je jasné, že ho vysvobodí někdo ze zahraničí, a asi i Hancka, protože ten je na hostovačce z Fio, a taky ho to úplně trápit nemusí, tak kdo nám zůstane? Sáček, Čelůstka, Vitík – Krejčí ml, Pavelka, DMK a Dočkal (ev. Karabec). Ti dva mladící (V+K) to určitě takhle ještě neřeší, “reprezentanty” by nechtěla SKS, takže zbývá DMK a LK37. Možná Sáček. Reálně bych si dokázal představit jen DMK – zbytek je jen trollení.

   • Bohužel Slavistické sportovní vedení na rozdíl od těch nýmandu ve Spartě maká celoročně a s blížicím se přestupním termínem ne na 100% ale na 110% – oni mají dobře zmapované jak mladé talenty kolem 18-19 roku hodící se do koncepce pana Trpišovského tak mají zmapované hráče kterým končí smlouva a mohli by být jen za podpisový bonus (většinou 2.5- 5 mil.kč pro hráče z ligy a kolem 300 tis.€ pro hráče cizince přicházejícího ze zahraničí) !

    • Prosím tě, co to znamená makat na 110 %? Buď to dělám naplno, tedy na 100 %, nebo to naplno nedělám, ale pak je to třeba na 80%. Tenhle blábol se ve spotu neustále opakuje a nějak nechápu proč.

     • Na 100% pracuji od 9 do 17 hod. v rámci své pracovní doby ale když jsem ochoten zustat pracovat klidně i v pátek do 19 hodin tak již makám na těch “110%” co na tom nechápeš ? Ale pro uplně natvrdlé polopaticky – v jednom klubu sportovní vedení nemaká od 22.12. až do 6.1. a v jiném to vedení maká i přes vánoční svátky 26.12. ! A výsledek jejich práce je pak také znát – ti kteří makají i 26.12. jsou uspěšní a ti kteří na to serou jsou ve své funkci a se svým klubem neuspěšní a zbytku ligy k smíchu !

 3. Zde je potřeba se na to podívat ze široka. Důvěryhodnost Tomáše Rosického a bratra a je nulová, jediné řešení je okamžitá rezignace. !! Rosický prokázal absolutní neschopnost a nezkušenost. Hlavní viník je opět pan Křetínský když na zásadní post dal nezkušeného Rosického a myslel si, že to zvládne.!!! Nezvládl a nezvládne, proto vznikl na Spartě nějaký systémově a koncepčně neurčitý mix hráčů. Na druhou stranu Plavšič nemá vůbec žádná čísla, aby si takto mohl vynucovat novou smlouvu, absolutním hendikepem je jeho muší postava. Bohužel. Třeba, ale pan Vrba ví jak mu ty čísla konečně rozpohybovat. Sparta má konečně odborníka na místě trenéra, teď je nutné erudovaným odborníkem obsadit místo sportovního ředitele, který to v součinnosti potáhne s panem Vrbou. !!

  • Tomáš Rosický udělal jednu zásadní chybu. Po skončení kariéry hráče mohl jít do Arsenalu učit se managerské práce v top klubu (dnes ne top výsledkově, ale celkově svojí profesionalitou zcela jistě) a buď udělat kariéru jako Pavel Nedvěd nebo být jako Petr Čech, který je nyní na té pozici, kde se učí a zároveň není podržtaška…. Pak se klidně mohl vrátit do Sparty a byl by silnější. Místo toho přijal tuto velmi nevděčnou pozici v nevděčném klubu s nevděčným vedením a nevděčnými fanoušky (ale nutno říct, že se tomu nelze divit), hlavně s nedostatečnými pravomocemi. Mimochodem opět mi nedávno byla potvrzena informace přímo zevnitř klubu, že Vrba skutečně nebyl jeho favoritem a opravdu chtěl Bílka, jenže nadřízení to viděli jinak. To jejich vyvracení této informace je sprostá lež, na které se domluvili s ostatními z vedení (domluva proběhla stylem, Rosa, bude to takhle, tvař jsi si ho vybral ty, jo?!). Je pravda, že on nebyl vyloženě proti Vrbovi, jak se někde psalo, ale byl až jeho dvojka, favorit byl opravdu Bílek….

   To jen pro kontext, jaká špína je ve vedení Sparty a Rosa není příčina, ale důsledek. A proč neustále řešíte jeho bratra moc nechápu. Jeho rozhodovací pravomoci jsou v rámci klubu na nule a na tyto události nemá vliv. Trochu k smíchu ho pořád řešit, žába na prameni totiž sedí úplně jinde…

   • Co by v to Arsenalu dělal ? Vždyť s jeho odborností pracovitostí zkušenostmi sebevědomím a vystupovaním by ho tam nenechali řidit ani catering ve V.I.P. natož nějakou duležitou sportovní funkci v klubu !! Vždyť on po více jak 2 letech jasně ukázal že muže dělat sp.ředitele maximalně v Šestajovicích a to samé jeho protekční bratr dlužník a gambler ve funkci skauta !!! Kdyby byl Rosický frajer chlap tak po roce kurvení Sparty sám řekne – nemám na to a odcházím ale on se tam drží zuby nehty u koryta kam mu každý měsíc ten ultra hloupý Křetinský sype za kurvení Sparty 1mil.kč a jeho bratřičkovy k ničemu dalších 350 tis.kč !!! Oba dva hnát svinskym krokem ze Sparty !!!

    • Takže Vám nevadí, že je T.Rosický sport.ředitel ve Spartě, ale Vám vadí T.Rosický jako člověk. Jinak byste nekritizoval, že by se učil v Arsenalu. Tak napište co Vám udělal osobně, asi Vás nechtěl vzít do Sparty jako šéfa přes mytí WC nebo Vám objel manželku nebo dceru, nebo jděte diskutovat o úrovni polních cest v Horní Dolni. Takto jste naprosto k smíchu a své mindráky si řešíte naprosto ubohým způsobem, kterým zesměšňujete hlavně sebe.

     • Místo lezení Rosickému do řiti si ten muj komentář přečtě te znovu – ano vadí mi zcela neschopný katastrofalní sp.ředitel T.Rosický který toho zkurvyl již tolik že všude jinde ve správně a profesionalně vedeném klubu na hodinu vyrazili tak jako jeho protekčniho bratřička kterému Tomášek daroval super placenou “trafiku” místem šefa skautingu !!! Oba dva jsou škodná tak jako Křetinský a jeho kámoši Čupr Svoboda a spol. !

    • Tuhle odpověď si klidně zkopírujte a stále jí můžete opakovat, už jsem jí viděl asi 100x. Umíte také něco jiného, třeba reagovat na to co je psáno. Asi těžko, na to nemáte IQ, to Vám stačí tak na neustále urážky T.Rosického a psaní o ovcích. Ovce jsou pouze Babišovi voliči, takže tam patříte a můžete psát oslavné články na ANOsektu. Tady od Vás bude alespoň pokoj. Jo a trochu si vylepšete znalosti češtiny, jsou na úrovni pomocné školy.

 4. Vsechno zlo ma na svedomi brnensky hrobar vedeni acs. Trva to uz moc dlouho a banda realizaku na tom nese take svoji vinu. Musi se vycistit tenhle chliv jinak to lepsi nebude. At zije Sparta!

 5. Proč mám pocit, že mu to nevěřím? Podle mě jedná s oběma kluby a Sparta, jestli se bude ke svým hráčům chovat jako dosud, ostrouhá. Za takhle odporně vystupující klub přece nikdo příčetný nemůže chtít hrát. Kvalitní PR a moderní logo nenahradí (uznávám, že tohle dělá Sparta dobře) slušnost a erudovanost. A Vrba sice má tu erudovanost, ale to je málo, i když pro Spartu to je pokrok.

 6. Je téměř neuvěřitelné kam až Sparta klesla za posledních deset let.Je to smutné období,kdy je pro smích celé republice a nemá s ní respekt ani Příbram s Opavou.Po generace úspěšný tým,který dodával většinu hráčů do reprezentace je ve stavu,že tam nikdo nechce přestoupit ani za velký prachy.Ve vedení je tolik odborníků snad na všechno možné,akorát na fotbal žádnéj.Skauting-neexistuje,vedení sportovního úseku neexistuje,oddělení komunikace neexistuje.Možná existuje správa majitelova majetku a toť vše.

 7. Já jsem jednou vezl taxíkem pana Rosického vyrazil mé dech čekal aš mu vrátím korunu.bezkomentaře.

  • A proč by měl taxikářským zlodějům ještě dávat diško. Kdyby mluvil anglicky, tak určitě platil trojnásobek.

 8. Skleněné dítě nemá ve Spartě co dělat! To samé jeho bratr, který kopal A třídu.. Ale Spartu už nespasí nic, stejně jako zbytek žumpa ligy! Kromě Slavie, ta ještě dvě sezony odolá..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené