Reklama

Oslava titulu bez fanoušků, Slavia prosí o dodržování opatření. Mohlo by to celý projekt zrušit, zní z Edenu

Pandemie koronaviru je v našich životech už více než rok a spousty lidem, firmám či sportovním klubům přidělává velké komplikace. Pokud Slavia získá v neděli s Plzní titul, k čemuž jí stačí jediný bod, nebude ho moct oslavit s fanoušky.

Zdroj: SK Slavia Praha

Díky pilotnímu projektu Ministerstva zdravotnictví bude moci nedělní utkání Slavie proti Plzni, stejně jako ostatní ligové duely, navštívit 10 % kapacity stadionu.

Sešívaným stačí k jistotě titulu jediný bod a chtějí ho získat co nejdříve, aby se následně mohli spíše soustředit na zisk doublu. Proto do utkání s Plzní nastoupí jistě s intencí vyhrát. I vzhledem k tomu, aby udrželi nastavený cíl, tedy sezónu bez porážky.

“Jestliže se Slavii povede v neděli získat vytoužený titul, v což všichni pevně věříme, tak neproběhnou po utkání žádné oslavy. Ani na stadionu, ani před ním. Hygienické povolení neumožňuje jakékoliv společné fandění, ani případné oslavy před stadionem. Za žádných okolností navíc není možné vstupovat na hrací plochu,” uvedla Slavia v oficiálním prohlášení na svém webu.

Naopak přislíbila, že v případě zisku titulu se bude snažit připravit oslavy s fanoušky v sobotu 29. května po posledním ligovém kole. Pokud to aktuální epidemiologická situace dovolí.

“Nedodržení pravidel pro nedělní utkání může mít vážné následky jak pro Slavii, tak samozřejmě i pro další účast diváků na stadionech. Budeme se jako klub striktně řídit hygienickým povolením a moc prosíme naše fanoušky, aby udělali totéž,” apeluje červenobílý klub na své příznivce.

“Část fanoušků se může na stadiony podívat díky pilotnímu projektu Ministerstva zdravotnictví. Vzhledem k tomu, že se jedná o pilotní projekt, který se bude samozřejmě vyhodnocovat, tak v případě negativního výsledku může být celý projekt zrušen, což by znemožnilo další účast fanoušků na fotbalových, potažmo sportovních akcích,” zakončila Slavia své prohlášení.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. tak to je snad jasné, že oficiálně nemohou být žádné oslavy. Už to, že se pár diváků dostane na stadión, je zázrak. Některé titulky jsou nepochopitelné. Zrovna jako ty, že děti nemohou do škol a diváky na fotbal pustí. To je dobrá demoagogie. Na stadión bude chodit nějakých deset procent kapacity, což je i ve škole!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené