Reklama

Opustí Pavlenka po sestupu Brémy? Ozvat se měl první překvapivý zájemce

Brémy se minimálně pro příští sezonu musely rozloučit s Bundesligou a kvůli nedobré finanční situaci se očekává prodej několika hvězd. Mezi nimi je i Jiří Pavlenka, který již má mít i prvního zájemce.

Zdroj: SV Werder Bremen

Werder sice prožil další nedobrou sezonu, za což je potrestán sestupem z nejvyšší soutěže po dlouhých 40 letech, ovšem Jiří Pavlenka si udržel svůj standard.

V minulosti se ohledně jeho osoby řešilo mnoho spekulací, zájem o něj měly mít i přední evropské kluby. Není překvapením, že i nyní se spekuluje o jeho budoucnosti.

Sám gólman se k situaci prozatím nijak nevyjádřil a žádné stanovisko nevydal ani tradiční německý klub, obecně se ale počítá s tím, že Pavlenka bude prodán.

Brémy potřebují peníze, musí tedy prodávat, aby kvůli finanční situaci nebyly již nyní velké trable ještě větší a horší.

A kamže by vlastně měl gólman Werderu přestoupit? Jak už tak bývá zvykem, různé spekulace se šíří tureckými médii.

V Turecku se totiž mluví o tom, že nového brankáře bude muset v létě hledat tamní slavný celek Besiktas Istanbul, který zřejmě přijde o svého 20letého gólmana Ersina Destanoglua, o jehož služby usiluje francouzské Nice.

Pavlenka má být pro Besiktas ekonomicky a zejména kvalitativně velice výhodnou volbou. Dle webu Transfermarkt má nyní hodnotu 5,5 milionů eur, což je v současnosti velmi výhodná cena.

Hvězda Werderu však odcestuje na mistrovství Evropy, kde si může případnými dobrými výkony říci o prestižnější angažmá a kde si může také ještě navýšit hodnotu. Očekává se však, že jedničkou Šilhavého výběru bude Tomáš Vaclík.

V Brémách má Pavlenka smlouvu do léta 2022. Není ale příliš pravděpodobné, že ji dodrží nebo snad dokonce prodlouží.

Zdroj: Deichstube

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Turci chtějí Vaclíka který muže přijíd grátis jen za podpis bonus pro hráče 1mil.€ ……..

  2. Ale Vaclík údajně preferuje setrvání ve Španělsku, tam je samozřejmě problém, že Valencie prý
    nebude ochotná přistoupit na jeho požadovaný plat. Ale ještě je zájem v Itálii (to bude asi s penězma podobné), tak snad nepůjde po žních k Turkovi.

  3. V Turecku to není až tak špatný ale hráč nesmí zapadnout do průměru tam musí stále tvz.vyčnívat jinak si vás namažou na chleba a pak je lepší utéct pryč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené