Reklama

Operace úspěšná, nádor odstraněn. Pelé konečně opustil JIP

Nedávno byla legenda brazilského fotbalu přijata do nemocnice Alberta Einsteina kvůli rutinním vyšetřením. V tlustém střevě však lékaři objevili nádor. Následná operace proběhla úspěšně, Pelé je prý připraven na dalších 90 minut + prodloužení.

Před nedávným časem byl Pelé přijat do nemocnice Alberta Einsteina v Sao Paulu kvůli rutinním testům, které nejdříve nemohl podstoupit kvůli omezením v souvislosti s koronavirem.

Prostřednictvím těchto vyšetření našli lékaři osmdesátileté legendě nádor v tlustém střevě. Konkrétně se jednalo o nádor v hlavní části tlustého střeva, která absorbuje vodu a elektrolyty z potravy, jež zůstala nestrávená.

Pelé tak byl nucen podstoupit operaci k jeho odstranění. Ta proběhla úspěšně, přičemž konečně opustil jednotku intenzivní péče a cítí se mnohem lépe.

“Přátelé, toto je zpráva pro každého z vás. Nemyslete si ani na minutu, že jsem nečetl tisíce láskyplných zpráv, které jsem tu dostal,” sdílel na svém instagramu Pelé.

“Moc děkuji každému, kdo věnoval alespoň jednu minutu svého dne posláním pozitivní energie. Láska, láska a láska! Už jsem opustil JIP a jsem ve svém pokoji,” doplnil.

Začátkem tohoto týdne jeho dcera Kely Nascimento zveřejnila na sociálních sítích informaci, že postup byl úspěšný a že Pelé po operaci netrpí žádnými bolestmi. “Je silný a tvrdohlavý, v nemocnici má plnou podporu a brilantní péči. Díky veškeré lásce, energie a světla, které do světa posílá, to zvládně,” dodala.

Přejme tedy trojnásobnému mistru světa a nejlepšímu brazilskému střelci všech dob brzké a stoprocentní uzdravení.

Zdroj: Sky Sports

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené