Ondřej Šašinka během svého hostování ve Slovácku pookřál!

V Baníku Ostrava byl Ondřej Šašinka navíc a proto ho poslali na hostování do Slovácka. V klubu, který sídlí v Uherském hradišti se Šašinka rychle stal důležitým pilířem základní sestavy. Důvěru ze strany trenéra Martina Svědíka splácí dobrými výkony, které korunuje vstřelenými góly.

Zdroj: twitter.com/1_FCS

V minulé sezóně nastoupil Šašinka v dresu Baníku Ostrava do 33 zápasů, vstřelil čtyři góly a připsal si jednu asistenci. Ovšem je také důležité zmínit kolik během těchto zápasů nasbíral minut.

Celkově strávil Ondřej na hřišti 1 309 minut, přitom kdyby odehrál ve všech jeho zápasech plný počet minut, tak se dostaneme na 2 970 minut. Z toho vyplývá, že vesměs nastupoval pouze z lavičky. Pokud jde o post, tak Ondřej nastupoval vždy jako hrotový útočník.

V letošní sezóně, kterou tráví mladší z bratrů Šašinků na hostování ve Slovácku, už nastoupil do 16 utkání, vstřelil šest gólů a připsal si jednu asistenci. Celkově strávil Ondřej na hřišti 1041 minut z 1350 možných.

Což je pro jednadvacetiletého hráče nová role, protože z pouhého náhradníka se nyní stal jeden z pilířů základní sestavy. Pokud jde o posty, tak i zde zažívá Šašinka něco nového.

Převážně totiž nastupuje jako podhrotový útočník. Konkrétně takto nastoupil v jedenácti zápasech. Čtyřikrát nastoupil jako hrotový útočník a jednou z lavičky nastoupil na pozici levého křídla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..