Ondřej Šašinka během svého hostování ve Slovácku pookřál!

V Baníku Ostrava byl Ondřej Šašinka navíc a proto ho poslali na hostování do Slovácka. V klubu, který sídlí v Uherském hradišti se Šašinka rychle stal důležitým pilířem základní sestavy. Důvěru ze strany trenéra Martina Svědíka splácí dobrými výkony, které korunuje vstřelenými góly.

Zdroj: twitter.com/1_FCS

V minulé sezóně nastoupil Šašinka v dresu Baníku Ostrava do 33 zápasů, vstřelil čtyři góly a připsal si jednu asistenci. Ovšem je také důležité zmínit kolik během těchto zápasů nasbíral minut.

Celkově strávil Ondřej na hřišti 1 309 minut, přitom kdyby odehrál ve všech jeho zápasech plný počet minut, tak se dostaneme na 2 970 minut. Z toho vyplývá, že vesměs nastupoval pouze z lavičky. Pokud jde o post, tak Ondřej nastupoval vždy jako hrotový útočník.

V letošní sezóně, kterou tráví mladší z bratrů Šašinků na hostování ve Slovácku, už nastoupil do 16 utkání, vstřelil šest gólů a připsal si jednu asistenci. Celkově strávil Ondřej na hřišti 1041 minut z 1350 možných.

Což je pro jednadvacetiletého hráče nová role, protože z pouhého náhradníka se nyní stal jeden z pilířů základní sestavy. Pokud jde o posty, tak i zde zažívá Šašinka něco nového.

Převážně totiž nastupuje jako podhrotový útočník. Konkrétně takto nastoupil v jedenácti zápasech. Čtyřikrát nastoupil jako hrotový útočník a jednou z lavičky nastoupil na pozici levého křídla.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.

Absence Krejčího může být pro Spartu fatální! Variant na stopera již moc nezbývá

Pražská Sparta v úterý oznámila pro fanoušky nemilou zprávu. Ladislav Krejčí mladší má zlomeninu v zánártní kůstce na noze a sezóna 2020/21 pro něj skončila. Trenéru Pavlu Vrbovi tak vypadla další varianta na post stopera.