Ondřej Kúdela se proti verdiktu od UEFA bude odvolávat!

UEFA rozhodla. Z českého pohledu kontroverzně, z Britských ostrovů však zní směrem k verdiktu rovněž nespokojené ohlasy. Ondřej Kúdela se tak podle posledních zpráv proti trestu rozhodl odvolat.

Zdroj: SK Slavia Praha

UEFA dala větší váhu tvrvzení proti tvrzení, oproti hororovému zákroku Roofa a násilí Kamary. Nejen v řadách sešívaných tak logicky ban až na 10 utkání organizovaných pod UEFA vzhledem k o porovnání menšímu trestu pro hráče Rangers vyvolal výrazně negativní emoce.

Podobné pocity však má i většina fotbalového světa, ne však ve prospěch českého reprezentanta. Jediný, kdo se ovšem zatím odhodlal k odvolání je Ondřej Kúdela, chvíli po oficiálním verdiktu to na Twitteru oznámil Jiří Hošek.

Pro Kúdelu znamená stopka na 10 následujících utkání pod UEFA jednoznačný konec na Euru. I kdyby by se Slavii podařilo postoupit až do finále Evropské ligy, zbývalo by českému stoperovi ještě 6 neodpykaných utkání, která by mu na Euru umožnila naskočit až do finálového utkání.

Naopak by to mohlo v nominaci uvolnit místo například pro mladého Krejčího, avšak to již zřejmě příliš předbíháme.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?

10 nejstarších fotbalových klubů v České republice

Fotbal je nejrozšířenějším sportem na světě. Není tak divu, že kluby vznikaly již v 19. století i na území nynější České republiky. O jaké týmy jde? Valná část z nich existuje dodnes.

Rýsuje se další velký průlom? Ženám se umožní hrát mužský fotbal!

Nizozemská fotbalová federace se rozhodla od příští sezóny uskutečnit obrovský průlom. Ženám umožní hrát fotbal v dospělých mužských kategoriích. Začíná se rýsovat nová epocha fotbalu?