Reklama

OKTAGON 24: Pešta vs. Nosiglia – Preview a tipy na sázení

Viktor Pešta má jasný cíl, chce se dopracovat k titulovému zápasu v polotěžké váze Oktagonu. V ní však absolvoval zatím jediný zápas. Nyní jej čeká druhý, v cestě mu bude stát Riccardo Nosiglia. Favoritem je ale druhý Čech v UFC. Jak si povede a na co si vsadit?

Zdroj: Oktagon MMA

Viktor Pešta před sebou má druhý zápas v polotěžké váze Oktagonu. Při snaze dostat se titulového zápasu mu bude stát v cestě italský bijec Riccardo Nosiglia.

Bude se jednat o zajímavý zápas z několika důvodů. Oba zápasníci jsou velmi dobří wrestleři, Pešta však má více zkušeností a má za sebou také kvalitnější soupeře. I proto je velkým favoritem.

Druhý Čech v UFC popsal Itala jako sebe samotného před několika lety, kdy ještě neměl zkušenosti a sázel vše na sílu. To by mohla být jeho velká výhoda.

Pešta se bude spoléhat na svou trpělivost. Nosiglia nikdy nedošel do druhého kola, všechny jeho zápasy skončily hned v tom prvním.

Nosiglia si připsal osm výher a dvě porážky. Je otázkou, jak je na tom kondičně. Pešta na tom je po kondiční stránce skvěle a pakliže bude zápas trvat delší dobu, bude to hrát v jeho prospěch.

A na co tedy vsadit? Lze očekávat divoké první kolo, v němž můžeme čekat prakticky cokoliv. Hlavně ale rychlý nástup Itala, s nímž se bude muset Pešta vypořádat.

Sázka na výhru Pešty se kvůli extrémně nízkému kurzu rozhodně nevyplatí. Nutno pak zmínit, že poslední tři Peštovy zápasy skončily v prvním kole. Velmi pravděpodobné jest, že se třetího kola nedočkáme.

Tip na sázení | Pešta vyhraje předčasně v 1. kole v kurzu 1.65 u Tipsportu

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Dánsko vs. Belgie: Preview a tipy na sázení

Ve čtvrtek odpoledne nás čekají další zápasy na evropském šampionátu. Jedním z nich bude souboj mezi Dánskem a Belgií, která je papírovým favoritem. Potvrdí tuto roli i na hřišti?

Itálie vs. Švýcarsko: Preview a tipy na sázení

Ve středu jsou na programu evropského šampionátu úvodní zápasy druhého kola základnách skupin. Jedním z nich bude i souboj Itálie s nevyzpytatelným Švýcarskem. Jak duel dopadne?

Finsko vs. Rusko: Preview a tipy na sázení

Rusko musí zabrat a po úvodní prohře proti Belgii už si nemůže dovolit druhou porážku. To Finsko v prvním zápase dokázalo porazit Dánsko. Jestli chce Rusko pomýšlet na postup, musí bodovat.
Reklama