Reklama

OKTAGON 24: Pešta vs. Nosiglia online stream. Jak zápas sledovat živě?

Viktor Pešta má jasný cíl, chce se dopracovat k titulovému zápasu v polotěžké váze Oktagonu. V ní však absolvoval zatím jediný zápas. Nyní jej čeká druhý, v cestě mu bude stát Riccardo Nosiglia. Favoritem je ale druhý Čech v UFC. Jak si povede? To můžete sledovat z pohodlí domova. Jak?

Zdroj: Oktagon MMA

Viktor Pešta před sebou má druhý zápas v polotěžké váze Oktagonu. Při snaze dostat se titulového zápasu mu bude stát v cestě italský bijec Riccardo Nosiglia.

Bude se jednat o zajímavý zápas z několika důvodů. Oba zápasníci jsou velmi dobří wrestleři, Pešta však má více zkušeností a má za sebou také kvalitnější soupeře. I proto je velkým favoritem.

Druhý Čech v UFC popsal Itala jako sebe samotného před několika lety, kdy ještě neměl zkušenosti a sázel vše na sílu. To by mohla být jeho velká výhoda.

Pešta se bude spoléhat na svou trpělivost. Nosiglia nikdy nedošel do druhého kola, všechny jeho zápasy skončily hned v tom prvním. Lze očekávat divoké první kolo, v němž můžeme čekat prakticky cokoliv. Hlavně ale rychlý nástup Itala, s nímž se bude muset Pešta vypořádat.

Vše nasvědčuje zajímavé podívané, na kterou se můžete dívat i vy! Co pro to udělat?

Registrujte se přes tento odkaz na sázkovou kancelář Tipsport. Následně svůj účet ověřte a proveďte první vklad a vsaďte alespoň 30 korun. Obdržíte bonus 150 korun a můžete sledovat celý zápas.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

Jak? Půjdete do live sázek, ve kterých vyberete zápas. Následně na něj kliknete a můžete ho začít sledovat i přímo sázet na live sázky.

A na co si případně vsadit? Na to se můžete podívat v našem kompletním preview.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené