OKTAGON 21: Informace, karta zápasů a tipy na sázení

OKTAGON 21 bude prvním turnajem pořádaným organizací Oktagon MMA v roce 2021 a nutno říct, že lepší start do nového roku si snad ani přát nešlo. Těšit se můžeme na velká jména i skvělé zápasy. Projděte si s námi informace o turnaji a tipy na sázení.

Zdroj: instagram.com/luciepudilovamma/

OKTAGON 21 se blíží, oznámeno již bylo několik zápasů a je se rozhodně na co těšit! Jestliže Ondřej Novotný a Palo Neruda chtěli zahájit rok 2021 ve velkém stylu, tak se jim to nadmíru daří.

Kdy a kde se bude OKTAGON 21 konat?

OKTAGON 21 se bude konat 30. ledna opět v brněnské aréně Zoner BobyHall. Začátek galavečera je plánován na 18:00, hlavní karta odstartuje ve 20:00.

Kde OKTAGON 21 sledovat?

OKTAGON 21 nebude vysílat žádná televizní stanice. Sledovat jej tedy bude možné přes streamy na TV Tipsport či díky zakoupení Pay Per View přímo u organizace.

Program zápasů na turnaji OKTAGON 21

Jak již bylo výše zmíněno, potvrzeno je hned několik skvělých zápasů. Tahákem bude titulový souboj Buchingera s Paradaiserem, neméně zajímavý bude duel legendárního Knížete se Silvou či Lucie Pudilové s Martou Waliczekovou.

Představí se také populární Gábor Boráros, atraktivní souboj zajisté nabídnou Ryšavý se Štrbákem, potěší i zápasy Filipa Macka či Mateho Kertesze. Chybět nebude ani Lucia Szabová, Matěj Peňáz či Tereza Bledá.

Zatím však nejsou oznámeny všechny zápasy, stejně jako ještě není známo rozdělení zápasů na prelims a hlavní kartu.

Karta zápasů

Rony Paradaiser vs. Ivan Buchinger
Petr Kníže vs. Leandro Silva
Lucie Pudilová vs. Marta Waliczek
Gábor Boráros vs. Matúš Juráček
Karol Ryšavý vs. Miroslav Štrbák
Filip Macek vs. Konstadin Vasilev Enev
Mate Kertesz vs. Bruno Carvalho
Lucia Szabová vs. Rizlen Zouak
Michal Konrád vs. Marek Kvasnica
Branislav Zuzák vs. Michal Glos
Matěj Peňáz vs. Romain Debienne
Tereza Bledá vs. Judyta Rymarzak

Kurzová nabídka

Jako tradičně nabídne širokou kurzovou nabídku Tipsport, který rovněž nabídne streamy zápasů, díky čemuž budete mít vše potřebné k tomu, abyste mohli využít i live sázky.

Tipy na sázení

Nejočekávanějším zápasem je zřejmě titulový souboj talentovaného Ronyho Paradaisera s legendárním Ivanem Buchingerem. Favoritem je druhý jmenovaný a měl by svou roli také potvrdit, leč to nebude mít snadné. Je velmi pravděpodobné, že tento zápas do pátého kola nedojde.

Co čekat od zápasu Petra Knížete a Leandra Silvy? Brazilec je favoritem a to právem. Přeci jen má zkušenosti z UFC a v jeho roli hraje rovněž věk. S legendou naší MMA scény by si měl poradit. Kurz na jeho výhru navíc není k zahození.

Favoritkou je také Lucie Pudilová, která ve svém minulém zápase předvedla parádní výkon a ukázala, že je zpět. Nyní to proti polské zápasnici potvrdí. Tak snadné tipování už nás nečeká při souboji Borárose s Juráčkem. Mírným favoritem je Gábor, jistotou ale bude sázka na to, že neuvidíme tři kola.

O dost jasnější by měl být souboj Ryšavého se Štrbákem. Druhý jmenovaný je jednoznačným favoritem a o svou výhru se bezpochyby postará. Ne tak jednoznačný průběh bude mít souboj Macka s Enevem, přesto by si Macek měl dojít pro výhru. Špatná sázka rozhodně nebude ani na ukončení zápasu submisí.

Poměrně zajímavý návrat čeká Mateho Kertesze. Utká se s Brunem Carvalhem. Favoritem je Kertesz hlavně proto, že Portugalce nikdo nezná. Ovšem Carvalho je ostřílený borec a Maďar to nebude mít snadné. Jistotou bude sázka na KO/TKO.

Složitý zápas čeká Lucii Szabovou. Rizlen Zouak se totiž zúčastnila olympiády v judu, v kterém má navíc nejeden úspěch. V MMA pak má bilanci 3-1 a pro Slovenku bude zajímavou zkouškou. Favoritkou je Szabová, ovšem vyplatit by se mohla sázka na to, že uvidíme méně než 3 kola.

Vyrovnaný by mohl být souboj Zuzáka s Glosem, pravděpodobně na body neskončí. Na body by neměl skončit ani zápas Matěje Peňáze, lze očekávat konec via KO/TKO i výhru sympatického borce. Výhru by si na své konto měla připsat i talentovaná Tereza Bledá.

Prozatím posledním oznámeným zápasem je souboj Michala Konráda s Markem Kvasnicou. Favoritem je Konrád, kterému navíc půjde o mnoho. Má za sebou totiž negativní bilanci a nyní ji zkrátka musí přerušit, což se mu také podaří.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Když končí velikán aneb Bohatá kariéra Wayna Rooneyho

Kapitán, šampion, srdcař a velký bojovník. Wayne Rooney včerejším dnem ukončil svou bohatou fotbalovou kariéru. Do srdcí fanoušků se zapsal hned několika způsoby.

Özilovy dny v Arsenalu jsou sečteny! Jak se jeho kariéra na severu Londýna vyvíjela?

Německý ex-reprezentant přicházel do Arsenalu v nejlepších fotbalových letech. V létě roku 2013 totiž skončila jeho spolupráce s Cristianem Ronaldem, kterému v dresu Bílého baletu přihrál na 27 branek.

Jaké jsou cíle Baníku? Nejen o nich, ale i o přestupech promluvil sportovní ředitel Grussmann

Baník Ostrava chce útočit na nejvyšší příčky zajišťující pohárová utkání. Alespoň to tak vyplývá ze zpovědi sportovního ředitele klubu na oficiálním webu FCB.