OKTAGON 20 nabídne další parádní podívanou: Informace, karta zápasů a tipy na sázení

Galavečer Oktagon 20 již klepe na dveře a nabídne nám o pár dní zpožděnou vánoční nadílku. Program zápasů je totiž parádní a atraktivní a dost možná by mohl konkurovat složením soubojů i Oktagonu 19.

Zdroj: instagram.com/karlos_terminator_vemola/

Třetí turnaj v poměrně rychlém sledu za sebou nás čeká již za pár dní! A je se na co těšit! Jestliže Oktagon 19 byl brán jako turnaj roku, Oktagon 20 je mu složením zápasů minimálně rovnocenný.

Kdy a kde se bude Oktagon 20 konat?

Galavečer Oktagon 20 se uskuteční již 30. prosince 2020, hostit jej bude hala ZonerBoby Hall v Brně. Začátek turnaje je plánovat na tradičních 18:00.

Kde Oktagon 20 sledovat?

Oktagon 20 nebude vysílat žádná televizní stanice. Důvodem jsou pochopitelně finance.

Sledovat jej tedy bude možné přes streamy na TV Tipsport či díky zakoupení Pay Per View přímo u organizace.

Program zápasů na turnaji Oktagon 20

Program zápasů sice již zveřejněn byl, nicméně stále může docházet ke změnám. Nedávno museli promotéři zrušit zápas Ivana Buchingera, hodně se mluví také o tom, zdali soupeřem Karlose Vémoly bude skutečně Alex Lohoré. Nicméně karta je opravdu nabitá.

Nejvíce zajisté potáhne právě Vémola, zajímavou podívanou ale určitě nabídne také Viktor Pešta a atraktivní rozhodně budou souboje Lea Brichty s Matoušem Kohoutem či Milana Ďatelinky s Davidem Hoškem.

Karta zápasů

Roman Paulus – Tomáš Zajac
Tomáš Fiala – Said Salambek Elderbiev
Daniel Hromek – Jan Fajk
Magda Šormová – Ewelina Wozniak
Milan Ďatelinka – David Hošek
Václav Holota – Christian Jungwirth
Daniel Škvor – Oumar Sy
Miroslav Brož – Jan Malach
Leo Brichta – Matouš Kohout
Viktor Pešta – Ildemar Alcantara
Karlos Vémola – Alex Lohoré

Kurzová nabídka

Jako tradičně nabídne širokou kurzovou nabídku Tipsport, který rovněž nabídne streamy zápasů, díky čemuž budete mít vše potřebné k tomu, abyste mohli využít i live sázky.

Tipy na sázení

Nejočekávanějším soubojem je rozhodně zápas Karlose Vémoly, který bude také velkým favoritem ve svém zápase, o čemž ostatně svědčí také kurz. Je ale možné, že tak snadné to nebude. Rozhodně se ale nedá příliš čekat, že by došlo na páté kolo.

Roli favorita určitě využije Viktor Pešta, tolik jisté už to však není u Lea Brichty. Kohout je skvělý taktik a velmi se zlepšil v zemařských disciplínách, kde by mohl Brichtu potrápit. Je možné, že se postará o překvapení.

Jako favorit je brán i Ďatelinka, ovšem David Hošek není rozhodně žádné ořezávátko. Je ale velmi pravděpodobné, že zápas neskončí na body.

Dále se zajisté vyplatí vsadit na vítězství Magdy Šormové, Daniela Škvora i Hronka. U vyrovnané bitvy Brož vs. Malach se dá čekat, že rozhodnou body rozhodčích. Souboj o pás šampiona Výzvy mezi Zajacem a Paulusem zřejmě na body naopak neskončí.

Kurz pak může velmi mást u souboje Holoty s Jungwirthem. Holota rozhodně není tolik zkušený a kurz 1.45 na jeho výhru je vzhledem ke kvalitám soupeře až překvapivě nízký.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Jak si gólově vede Tomáš Souček v porovnání s Bergerem, Rosickým či Barošem?

V anglické Premier League mělo možnost působit zatím 27 hráčů z České republiky. Pouze pár z nich zanechalo na Ostrovech výraznou stopu a jen někteří nastříleli více gólů než Tomáš Souček! Pojďme se podívat na seznam našich nejproduktivnějších hráčů v Premier League.

Odegaard oficiálně v Arsenalu! Zásadní roli v rozhodování prý hrál Mikel Arteta

Martin Odegaard se v létě vrátil do Realu Madrid, kde mu byl slíben dostatek prostoru, aby prokázal své kvality. Slib však nebyl dodržen a talentovaný Nor požádal o uvolnění na hostování, v čemž mu bylo vyhověno. Ofenzivní záložník si vyzkouší angažmá v Premier League.

José Mourinho oslavil 58. narozeniny. Jaká byla jeho dosavadní kariéra?

Osobitý portugalský kouč působil v Anglii, Španělsku či například v Itálii. Za sebou má celou řádku vypjatých a takticky zvládnutých duelů. Jak doposud vypadala jeho trenérská kariéra.