Oktagon 18: Preview a tipy na sázení

Už v sobotu večer se bude konat galavečer Oktagon 18! Na turnaji se měly představit hvězdy jako Buchinger či Pudilová, bez kterých se sice budeme muset obejít, přesto nás čekají skvělé zápasy.

Zdroj: oktagonmma.cz

Oktagon 18 sice přišel o největší hvězdy, přesto na něm uvidíme velká a zajímavá jména, přičemž některé zápasníky teprve čeká premiéra v MMA či v organizaci Oktagon.

Jak vypadá karta zápasů?

Prelims (začátek v 18:00)

Peter Gabal vs. Martin Mucha
Pavel Hvězda vs. Igor Lukačovič
Melvin Mané vs. Robin Fošum
Václav Holota vs. Said Salambek Elderbiev
Matěj Peňáz vs. Patrik Jevický
Leo Brichta vs. Mateusz Makarowski

Hlavní karta (začátek ve 20:00)

Jan Fajk vs. Michal Duba
Daniel Dittrich vs. Kamil Minda
Lucia Szabová vs. Anželika Petkevičiuté
Roman Paulus vs. Tomáš Zajac
Jozef Wittner vs. Robert Pukač

Kde turnaj sledovat?

Jako tradičně bude turnaj možné sledovat na streamech Tipsport TV, případně lze podpořit přímo organizaci Oktagon a zakoupit si PPV.

Zdroj: oktagonmma.cz

Kurzy a tipy na sázení

Jako tradičně má širokou kurzovou nabídku Tipsport, nicméně nejeden zápas je velkou neznámou, tudíž jsou možnosti sázek u některých soubojů poněkud omezené. Pojďme se na kurzy podívat.

Prelims (18:00)

Gabal vs. Mucha

Hned první zápas prelims karty bude velkou neznámou. Gabal bude podruhé zápasit mezi profíky, přičemž poprvé vyhrál, zatímco Mucha má za sebou zápasy dva, oba však prohrál. Nicméně Gabal patří mezi velké talenty české MMA scény a proto je favoritem, což by měl potvrdit. Na jeho výhru je vypsán kurz 1.30.

Hvězda vs. Lukačovič

V souboji dvou borců z Oktagon Výzvy je mírným favoritem Pavel Hvězda v kurzu 1.70. Nutno podotknout, že Lukačovič měl ve Výzvě jediný zápas, zatímco Hvězda dva a v obou ukázal výdrž, srdce i kvalitu. Sázkou na jeh výhru rozhodně neprohloupíte.

Mané vs. Fošum

Mané si udělal skvělé jméno na turnajích Oktagon Underground. Dokázal porazit postojářskou legendu Tomáše Hrona a jako skvělý postojař předvedl takedownovou jízdu. Byl obrovským objevem a proto je v zápase s Fošumem favoitem. Kurz 1.30 na jeho výhru mluví jasně.

Holota vs. Elderbiev

Václav Holota má mezi profíky tři zápasy, všechny vyhrál a favoritem je i nyní. Na jeho výhru je vypsán kurz 1.35 a dá se čekat, že roli favorita potvrdí.

Peňáz vs. Jevický

Matěj Peňáz je výtečný postojař, který se proslavil na turnajích Oktagon Underground. V zápase proti Jevickému je favoritem, nebude to však jednoduché. Jevický má totiž 13 zápasů v MMA, nečekejme ale nějaký dlouhý zápas. Je velmi pravděpodobné, že zápas skončí už v prvním kole, na což je vypsán kurz 1.60.

Brichta vs. Makarowski

Leo Brichta je po operaci a navíc trénoval v omezených podmínkách, přesto je v zápase favoritem. Chce si dojít pro finanční bonus za výkon večera a lze čekat, že o výsledku nebudou rozhodovat rozhodčí. Vyplatí se tedy vsadit na to, že zápas se nebude ukončen na body v kurzu 1.60.

Hlavní Karta (20:00)

Fajk vs. Duba

Zápas bez favorita? Na výhru obou borců je vypsán stejný kurz 1.85. Nicméně osobně bych favorizoval Jana Fajka. Duba je primárně grappler, leč s velkým srdcem, zatímco Fajk je talentovaný a komplexní MMA zápasník a dvakrát se stal amatérským mistrem České republiky v MMA. Navíc trénuje pod vedením Andrého Reinderse, což je zkrátka záruka kvality.

Dittrich vs. Minda

Tipsport původně favorizoval Dittricha, nicméně nyní jsou kurzy srovnané na 1.85. Nutno zmínit, že Dittrich za sebou má dvě prohry, avšak s Michalem Martínkem a Peterem Budayem. Minda pak má bilanci 5-1 a to samozřejmě vypadá lépe. Tato těžkotonážní bitva může dopadnout jakkoliv.

Szabová vs. Petkevičiuté

V tomto zápase je favorit jasný. Lucia Szabová za sebou sice stále nemá profesionální MMA zápas, nicméně čelit jí nyní bude nezkušená soupeřka, která navíc byla sehnaná na poslední chvíli. Kurz 1.10 na výhru slovenské talentované zápasnice mluví za vše.

Paulus vs. Zajac

Ve finále páté řady Oktagon Výzvy je favoritem Paulus, nicméně Zajac nebude lehkým protivníkem. Oba borce však čeká poprvé v kariéře pětikolová bitva a vzhledem k tomu, jak oba zápasí, je dost pravděpodobné, že se pátého kola ani nedočkáme. Na to, že uvidíme méně než 4.5 kol, je vypsán lákavý kurz 1.50.

Wittner vs. Pukač

V hlavním zápase turnaje je favoritem Robert Pukač, nicméně bude muset být obezřetný. Wittner je větší, má větší rozpětí paží a jeho silnou stránkou je vynikající kondice. Pukač však má v rukách granát a jedním dobrým úderem by mohl zápas ukončit. Osobně bych vsadil na to, že zápas nebude ukončen na body v kurzu 1.62.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Koronavirus kosí český fotbal! Kvůli nákaze byl odložen další ligový zápas

Česká fotbalová liga se sice po pauze způsobené koronavirovou krizí znovu rozběhla, testování v klubech ale přesto brání bezproblémovému odehrání všech duelů.

Spurs jsou dle procent aktuálně nejlepším týmem napříč evropskými soutěžemi

Manažer José Mourinho ordinuje již rok svůj styl hráčům Tottenhamu a po komplikované první sezoně se mu podařilo Spurs vybičovat ke skvělému startu v Premier League.

Minule to bylo v Teplicích divoký, inkasovali jsme v poslední minutě, takže chceme odplatu, řekl Vindheim

Sparta má za sebou dva velmi nepovedené zápasy s Viktorií Plzeň a s Českými Budějovicemi. Tyto dva duely je stály první místo, když aktuálně na první Slavii ztrácí 4 body.