Oktagon 18: Návrat hvězd Buchingera s Pudilovou a finále Výzvy! Karta zápasů a informace o turnaji

V listopadu nás čeká další z galavečerů organizace Oktagon, tentokráte s pořadovým číslem 18. K vidění budou rozhodně zajímavé souboje! Jak vypadá karta zápasů a kdy se bude turnaj konat?

Zdroj: ufc.com

Aktuálně bezkonkurenční jednička mezi MMA organizacemi v České republice a na Slovensku pokračuje ve své krasojízdě a pořádá další galavečer, tentokráte Oktagon 18. Rozhodně se je na co těšit! Uvidíme totiž dva hvězdné navrátilce či finále Výzvy.

Kdy a kde se bude Oktagon 18 konat?

Galavečer se bude konat přesně 21. listopadu a pravděpodobně jej bude hostit Maďarsko, díky čemuž by se na kartě mohlo objevit několik maďarských zápasníků. Ze hry venku však ještě není ani Brno, které rovněž připadá v úvahu.

Kde Oktagon 18 sledovat?

Jako již tradičně i nyní bude možné zápasy sledovat na livestreamech sázkové kanceláře Tipsport.

Hlavní kartu bude vysílat televizní stanice O2 Sport. Chcete-li však organizaci podpořit, je možné si zakoupit stream přes Oktagon PPV.

Program zápasů

Prozatím ještě nejsou známy všechny zápasové dvojice. Ty bude organizace postupně odhalovat. Prelims zápasy však začnou tradičně v 18:00 a hlavní karta začne ve 20:00.

Už nyní však víme, že se na turnaji představí dva hvězdní navrátilci. V první řadě veteránka UFC a nejúspěšnější česká MMA zápasnice Lucie Pudilová, kterou čeká boj o napravení reputace a o návrat do formy. V řadě druhé Ivan Buchinger, šampion Cage Warrior a legenda slovenského MMA.

Turnaj nabídne také finále páté řády Oktagon Výzvy, v němž se utkají slovenští zápasníci Paulus a Zajac, a představí se také finalistka čtvrté řady Oktagon Výzvy Lucia Szabová. Zápasu se dočká i jeden z objevů turnajů Underground Melvin Mané.

Prozatím potvrzené zápasy

Matěj Peňáz vs. Patrik Jevicky
Václav Holota vs. Christian Jungwirth
Pavel Hvězda vs. Igor Lukačovič
Daniel Dittrich vs. Kamil Minda
Roman Paulus vs. Tomáš Zajac
Ivan Buchinger vs. Lajos Etelaky
Lucie Pudilová vs. Marta Waliczek
Jozef Wittner vs. Robert Pukač

Karta zápasů bude postupně aktualizována a doplňována.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kotal o nasazení Hancka i chybující defenzivě

Sparta doma přivítá v boji o naději na postup Celtic Glasgow. Ten nemá ideální formu a Sparta bude dost možná favoritem. O zápase promluvil pro klubový web trenér Sparty Václav Kotal.

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.

Diego Maradona zemřel! Nepřežil srdeční zástavu, nepomohla ani resuscitace

Diego Maradona dnes ráno zemřel, když se mu osudnou stala srdeční zástava. Jednomu z nejlepších fotbalistů historie nepomohla ani včasná resuscitace lékařů,